Mam centymetr wiecej wzrostu niż Ty, Mgielko1985 (172cm), i 4 kg wiecej (az 68kg)i tez czuje sie za gruba. Chociaz kiedys wazylam jeszcze wiecej ale wazylam tez sporo mniej i chce wrocic do tej swojej wagi.
Wazylam jakies 2 lata temu 53kg i czulam sie swietnie. Niestety to juz przeszlosc ale zawsze moge wrocic do tej wagi tylko ze potrzeba czasu i silnej woli.
Takze wydaje mi sie ze przy wzroscie 171cm waga 55kg jest najlepsza.
Ale jak schudniesz do 58kg tez na bedziesz good wygladac![]()
pozdrawiam i trzymam kciuki![]()



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem
Zakładki