Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: +++++CAMBRIDGE PO PRZERWIE+++++

  1. #21
    Bishop jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-04-2004
    Posty
    0

    Domyślnie Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ++

    Witajcie wszystie Cambridzki
    Tak, czytam i czytam i nabieram coraz wiekszego przekonania ze moze jak Wam sie udaje to moze i mnie sie uda Karalajna ja w podobnej sytuacji co Ty (chodzi mi o wesele mojej sioestry No i własnie od dzsi zaczynam dC. Wlasciewie to dzis jeszcze nie ma co pisac jak sie czuje, bo dzis na pewno glodna nie bede, przeciez moj organizam ma nagromadzone tyle jedzenia ze jak nic na dzis mu starczy
    W kazdym badz razie Karalajna gratuuje silnej woli i zazdrosze Ci jej
    Wlasnie zauwazylam ze w zasadzie to tutaj oprocz Ciebie sie juz nikt nie wpisuje, wiec tym bardziej pozdrawiam A i jeszcze jedno, napisz jakie sa koncowe rezultaty po tych 3 tygodniach scislej?. Jestem ciekawa ile mnie sie uda schudnac po takich trzech tygodniach... hmmm
    Bishop

  2. #22
    Scarlett jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    10-04-2008
    Posty
    0

    Domyślnie Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

    A ja sobie na razie na mieszanej. I jest bardzo fajnie i waga idzie sobie powolutku w dol.
    A od poniedzialku chce przyspieszyc wiec wracam do scislej.
    Bedzie mi latwiej bo definitywnie zapisuje sie na aerobic.
    No wlasnie Karalajna a jak rezultaty scislej?
    S.

  3. #23
    ciumek jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-04-2004
    Posty
    0

    Domyślnie Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

    hej,hej!pozdrówka dla wszystkich!
    Karalajna...WIELKIE,O G R O M N EEE gratulacje.........

    Bishop,nie jesteś sama-ja też zaczęłam dzisiaj DC,mam nadzieje,że razem będzie nam rażniej.Prawdę powiedziawszy wczoraj w nocy czytałam,czytałam...i się zdecydowałam.
    Tylko mam prośbę...3 tygodnie,a co potem?Mam do "zrzucenia"tyle co Karalajna...nie mam doświadczenia
    -do momentu drugiej ciąży /6 lat temu/nie miałam takich problemów.Lecz "siedząc" w domu przez te parę lat zamieniłam się w "słonika"/jak to ładnie określiła Karlajna/dość mam wspólczujących gadek i spojrzeń znajomych...dziwne ale dopiero teraz to zauważyłam,może osiągnęłam szczyt?!
    ...proszę dajcie znać"co i jak" jestem zielona.../bardzo się cieszę ,że od siostry dowiedziałam się o tej str"grubasków"/ jeszcze raz pozdrówka
    *ciumek*

  4. #24
    Bishop jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-04-2004
    Posty
    0

    Domyślnie Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

    *ciumak*
    No i juz jakos tak raźniej na serduchu jak wiem, ze ktos zaczal tak jak ja. Cos mi się zdaje, że ja jednak za dlugo nie wytrzymam, no chyba ze zaczne zuc gume. Cala moja skora czuje jakis taki dziwny proszek a do tego jeszcze ciagle poczucie jakbym papier jadla.... taki jakis dziwny posmak)
    No i do tego jeszcze zrobilam wieelgasne glupstwo bo zamowilam sobie zupe pomidorowa i wczoraj sprobowalam... taaa juz wiem ze pomidorowa to nie jest to i chyba wyladuje w koszu (siet) No chyba ze na przyklad ktos mi doradzi jak ja doprawic zeby byla zjadalna).
    Zaluje jedynie, ze i tak bede musiala troche na tej diecie oszukiwac, bo jak delegacja i wstawanie o 3 rano, a powrot o 21 no i rzecz jasna bark dostepu do goracej wody... same przeciwnosci)
    Nic to, zobaczym)
    Co do tego co po dC to dostałam od konsultantki materialy na temat tego jak powinnam sie odzywiac i w jaki sposob przeprowadzic kuracje odchudzajaca po trzech tygodniach scislej diety. Ciumek zapytaj sie swojej konsultantki, pewnie rad jais Ci udzieli.

    Pozdrawiam i zycze duzo silnej woli Tobie i sobie przede wszystkim

    Bishop

    P.S.
    A z jakiego miasta jestes? - to tak na przyslowiowym marginesie)

  5. #25
    Baxteria jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-04-2004
    Posty
    0

    Domyślnie Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

    Ja dzis po raz drugi na Cambridge (za pierwszym razem schudlam okolo 8 kg) teraz 5 dzien jestem i jest ok. Najgorsze sa pierwsze 3-4 dni.
    Co sie zas tyczy zupy pomidorowej, to mialam ja ostatnim razem. Fakt byla obrzydla tfuuu.
    Ja ja doprawialam otrebami, natka pietruszki i koperkiem, jest wtedy do przelkniecia.
    Za to grzybowa miodzio
    Dziewczyny po ile kupujecie zupki?
    Ja placilam po 5,50 moze jeszcze gdzies taniej mozna kupic albo ktos sprzeda.
    Cholera tak ja lubie ta moja Cambridge a z kasa kiepawo

  6. #26
    Karalajna jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-04-2004
    Mieszka w
    Straszyn
    Posty
    64

    Domyślnie Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

    czesc dziewczyny.
    Super ze jest tu tyle osób.
    No ja dzis zaczynam diete mieszaną - dwa tygodnie -.
    Mam za soba trzy tygodnie diety ścisłej a oto moje rezultaty:
    waga: 103,1 ---94,1 czyli równiutko 9 kilogramów ani grama mniej ani więcej
    biodra: 126 cm - 122 cm czyli minus 4 cm
    pas: 110 cm - 106 cm czyli minus 4 cm
    udo: 76 cm - 73cm czyli minus 3 cm
    Ja jestem zadowolona i dzisiaj poprostu skacze do góry na obiadek zjem warzywka gotowane a do tego piers z kurczaczka z grila mniamnia

    Scarlet co do soku z cytryny przytaczam ci pewnien tekst:
    Nie lubię kawy i herbaty ( bez mleka) - czy mogę pić niskokaloryczne napoje?

    NIE! Badania udowodniły, że kwas cytrynowy może wstrzymać zużywanie przez organizm węglowodanów i spowodować zaleganie płynów. Ponieważ we wszystkich napojach niskokalorycznych, sokach owocowych, plastrach cytryny i herbaty cytrynowej, znajduje się kwas cytrynowy, użycie któregokolwiek z nich wyklucza skuteczność DC. Możliwe jest dodanie (zamiast mleka) do kawy lub herbaty małej ilości DC o smaku waniliowym z przewidzianej racji dziennej. Można pić herbaty ziołowe (miętową, pokrzywową, itp) lecz unikać trzeba herbat owocowych, gdyż zawierają one małe ilości węglowodanów, co może zatrzymać płyn w organizmie i wywołać przerwanie spadku ciężaru

    A co do preferencji mnie smakuje tylko koktail kakaowy i bite trzy tygodnie trzy razy dziennie piłam ten koktail. Nie jadłam zadnej z zup bo na ich zapach mnie az cofało
    pozdrawiam z pola walki karolina


  7. #27
    m0nika jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-04-2004
    Posty
    0

    Domyślnie Re: +++++CAMBRIDGE PO PRZERWIE+++++

    Hej. Jestem dziś 10 dzień na Cambridge, schudłam już ze 4 kg, czyli całkiem nieźle7.
    Dieta najbardziej męczy mnie psychicznie i wkurza mnie to że nie mogę zjeść nawet jabłuszka, dodam ze siedzę w domu i piłuje prace mgr, wiec pokus wkoło aż za nadto.
    Scarlett:moja konsultantka zabroniła mi soku z cytryny, wogóle czegokolwiek kwaśnego - podobno zatrzymuje wodę.
    Co do gumy do żucia to na brytyjskiej stronie Cambridge piszą ze jak przypili to można pożuć, ale nie zalecają bo wzmaga się wydzielanie soków żołądkowych i przez to jesteś bardziej głodna.
    Ja mam jeszcze 1 pomidorówkę (na szczęście miałam tylko 2).
    Jak dziś policzyłam jeszcze tylko 284 h i będę mogła zjeść cos w formie stałej
    Pozdrawiam


  8. #28
    Bishop jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-04-2004
    Posty
    0

    Domyślnie +++++CAMBRIDGE PO PRZERWIE+++++

    No tak, juz na nastepny raz (? ale czy bedzie nastepny raz?) bede madrzejsza i faktyczni kupie sobie tylko kakaowy koktajl bo ten wchodzi mi najlepiej)
    Sprubuje z tym koperkiem bo ja taki niejadek - wybrzyudzaczek jestem i natka pietruszk to chyba mi nie przejdzie.
    Karalajna gratuluje przede wszystkim zadowolenia sameje siebie po pierwszym etapie. Warzywka... hmmm dopiero za 3 tydodnie je zjem, teraz nawet nie bede ich wachac bo to jeszcze gorzej.
    Troche zaluje ze nie mam wagi, bo nie wiem kiedy moja motywacja zacznie wzrastac)(a zacznie wzrastac wraz ze spadkiem wagi przecie).
    m0nika, ale Ci zazdroszcze, ze jeszcze tylko 2 pomidorowki Ci zostaly... mnie az 13) A 284 h to mało czy duzo dla Ciebie?)

    Pozdrawiam wszystkich cieplo tak jak cieplo we Wroclawiu teraz jest

    Bishop

    P.S.
    Ja tez kupuje po 5,50 ale niestety we wroclawiu nie znalazlam takich tanich wiec zamawiam w innych miastach wiec place za przesylke no i w gruncie rzeczy place drozej niz wy)Oj....

  9. #29
    mironka jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-04-2004
    Posty
    1

    Domyślnie Re: +++++CAMBRIDGE PO PRZERWIE+++++

    Parę słów o moich doświadczeniach z dietą Cambridge.1,5 roku wpadłam na ten pomysł po rozlicznych podejściach do odchudzania i niepowodzeniach z powodu własnych niekonsekwencji.Byłam przez 3 tygodnie na ścisłej diecie proszkowej ,najpierw kupiłam na dwa ,później zachęcona rezultatami jeszcze na tydzień.Strasznie byłam dzielna ,nie zjadłam nawet pół kalorii z innego źródła.Schudłam 5 kg ,dla mnie to była rewelacja ,bo mam już 36 lat ,siedzący tryb życia i moja waga stała w miejscu od dawna.Ale ok 1,5 -2 kg powróciło w przeciągu tygodnia,więc tak naprawdę to było mniej,katabolizm i odwodnienie.Uważam,że efekt jojo po tej diecie jest straszny.Organizm nie da się oszukać,zaczyna żyć na zwolnionych obrotach.Ja miałam też objawy awitaminozy -prawie piękny klasyczny szkorbut ,jak w podręcznikach medycyny.Poza tym strasznie bolesne kurcze mięśniowe,ktore budziły mnie nad ranem,chociaż piłam duże ilości wody ,raczej nie były to objawy odwodnienia,ale też kwasicy metabolicznej.Miałam szarą skórę ,skóra mi wisiała.Nie ćwiczyłam,ale chodziłam 3 x w tygodniu na basen.Co po Cambrigdu w takim razie??? No u mnie hi,hi....był Extra Diet wynaleziony w internecie ,idea ta sama co w Cambridge,trzy proszki dziennie,seria 18 dni.Obiecują 8 kg,u mnie było 3 ,bez żadnego podjadania.Ale zupki bardziej mi smakowały.W Cambrigdu smakował mi tylko budyń czekoladowy i zupka pieczarkowa,reszta fe,fe....No i co czy spoczęłam na luarach ....gdzież tam... kupiłam sobie Herbalife ....Rano koktajl truskawkowy,na kolację to samo ,a na obiad luksus normalne jedzenie ,rybka gotowana.Miesiąc i 2 kg w dół.Cios dla sympatycznej pani konsultanki - sądziła ,że podżerałam,radziła żeby dlużej ,najlepiej pół roku .....))....a najlepiej ten full zestaw za 650 zł...podziękowałam. . Były to w sumie trzymiesięczne zmagania , w czasie których treścią moich snów były piękne czerwone jabłka i jogurty.W sumie schudłam 8 kg do wagi 64 kg .A wyglądałam jakbym schudła 15 kg...mówili mi,że wpadłam w anoreksję )),hi,hi....policzki mi się i oczy zapadły.Utrzymałam tę wagę przez rok,ale tylko ja wiem jakim kosztem.Przez większość czasu nie jadłam więcej niż 800 kcal,bardzo dużo pływałam,jeździłam rowerem.Strasznie chcialam schudnąć chociaż te następne 4 kg ,i miałam straszną motywację ,bo akurat się zakochałam,ale nic..W końcu przytyłam 4kg tej jesieni,ale zaczęłam jeść prawie normalnie.Wtedy kupiłam sobie następną serię Cambridga -i 9 dnia załamałam się ,nie byłam w stanie przełknąć tego świństwa i powiedziałam sobie : basta!! już nigdy nie będę się tak umartwiać.10 x próbowałam podejść do odchudzania i w końcu od miesiąca jakoś się trzymam .Postanowiłam przede wszystkim jakoś wymodelować sobie ciało,ile schudnę tyle schudnę,zobaczymy,może chociaż poprawię kondycję. Mam kasetę z Cindy Craword i jestem zachwycona ,już po 3 tygodniach ćwiczenia 3-4 x w tygodniu poprawiła mi się figura ,tzn.pojawiło się coś w rodzaju talii. Chodzę na basen,dużo chodzę,schudłam 3 kg w ciągu miesiąca.
    I jeszcze raz jaka moja jest opinia o diecie Cambrigde ??? Myślę,że jest to naprawdę metoda dla ludzi z dużą nadwagą.Wtedy utrata wagi początkowa jest duża i jest mobilizacją ogromną do dalszego odchudzania.Ale nie należy stosować jej długo,2 tygodnie wystarczą.Potem dieta 1000 kcal i ćwiczenia.
    Mimo wszystko trzymajcie się dzielne dziewczynki !! Wiem jakie to trudne .Proszę zjeść wszystko do końca ,żeby nie zmarnować pieniążków i potem walczcie z jo-jo )).

  10. #30
    ciumek jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    08-04-2004
    Posty
    0

    Domyślnie Re: +++++CAMBRIDGE PO PRZERWIE+++++

    serdeczne "cześć" dla Was wszystkich!

    Jak ja się cieszę,że jesteście...cieszę się ,że macie osiągnięcia...podziwiam i zazdroszczę
    Kiedy ja będę mogła napisać tak jak Karalajna??????????
    /jeszcze raz B R A W O!!!/
    Dzięki Wam dowiedziałam się,że dałam plamę...no tak, co zielone...to zielone.Dobrze,że to początek diety...mam szansę na "dojrzewanie".Pewnie to dlatego,że nie mam konsultantki,ja swoje zupki kupiłam po prostu w sklepie...tak ,tak w sklepie .Od znajomej dostałam "namiary".
    Poszłam,po jednej z każdego smaku kupiłam/kupił mąż/ eksperymentowałam,na którym "przeżyję".Bishop,zgadzam się z Tobą-masz rację...ta pomidorowa jest ...taka sobie...
    poza tym próbowałam grzybową,jarzynową/pan który obsługiwał w sklepie powiedział,że dodając ciut p.pomidorowego można urozmaicić sobie smak/to na wypadek gdyby brało się całe opakowanie/i ostatni smak:zupka o smaku kurczaka z grzybami/jak to ładnie brzmi prawda?/ i to właśnie w te zupki się "obłowiłam"
    ...acha cały 1 karton 21szt. kosztuje 140,-zł Wychodzi 6,66(6)
    /nie wiedziałam,że sa takie różnice/
    Kochane,dzięki za uświadomienie.Ja myślałam,że jabłko czy kiszony ogórek to "niewinnośc"...tak,tak...myślałam,a tu proszę"świstak siedzi i zawija w te sreberka", a tak serio...to
    ponieważ ta dieta "daje mi po kieszeni"chciałam "zaoszczędzić".Prywatna wizyta u lekarza dot.DC=100,-+zupki po 7.50 nie licze poprzedzających"badań"
    -i takim to sposobem...dodając to ,iż zabieram sie za "gubienie"pierwszy raz,widzę,że chęci to nie wszystko...a tak się cieszyłam...A tak a'propos kawy nie mogę zabielić mlekiem?Dla mnie ...bez kawy nie ma funkcjonowania,a lubię z mlekiem/chudym/...no i słodzik jak to "minąć"?Następna moja "plama" to to,że rano kawa,koło 13-tej kawa,obiad był ok 16-tej itd...teraz wiem,że dobijaja wieczorne posiłki...i "dzieci" mam dwójkę NIEJADKÓW...Przyznam sie ,dzisiaj drugi dzień DC ale nie wiem czy mogę to zaliczyć?!
    Czy mam liczyć od nowa?Ta kawa z mlekiem...w dodatku duże kubki/mamy takie 2 "specjalne"z mężem/no i co tu dużo gadać...dzisiaj była pierwsza zupka dopiero o 15-tej/ale nic nie jadłam/ja po prostu nie jestem przyzwyczajona do śniadań...Ale to chyba mus...a jak mus-to mus.Od jutra normalnie rano zupka...tylko,jak to liczyć?od nowa?Poradżcie,
    proszę... JEEEEEEEEEny ale sie rozpisałam!!! Obiecuję!Już kończę! Pozdrówka dla wszystkich i miłego jutrzejszego!!!
    PS. Bishop-ciku mamy jakieś 160 km między sobą
    jestem zielonogórzanką/ach jakie słoneczko dzisiaj
    świeciło...a to mobilizuje.../)
    *ciumek*


Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •