No i tak trzymaj Laura ja tez stosuje diete 1000kcal,wlasciwie to od 4 dni...mam nadzieje ze do wakacji ubedzie mi pieknych 10 kilo To jest moja pierwsza powazna dieta i musze wytrwac te 3 miesiace bo przeciez przede mna jeszcze cale zycie...wiec troche poswiecic sie moge.Sama,gdy zaczynalam tu pisac nie wiedzialam,ze to tak moze pomoc.Razem na pewno Nam sie uda. 3mam za Ciebie kciuki