-
Ehh swego czasu (w podstawówce) rozwalilam sobie kolano i miesiąc mialam noge w gipsie takim "od tylka po kostke" byłam stasznie załamana wystraszona i rodzina też i tak kupowalli mi słodycze a ja zajadalam smutki i sidizalam przed tv i sie przytyło i to sporo
Potem w gimnazjum mialam na to noge 2operacje i bylam na dziwnych lekach wogloe nie moglam jesc a potem rehabilitacja wiec troszke schudłam ale szybko nabralam ciałka.
senioritta wiem co czujesz bo tez to przerobiłam. Moim zdaniem powinnas jesc jakies 1500 kcal!! A nie tylko 1000, nie mowiąc już o schodzeniu niżej. Twój organizm potrzebuje regeneracji i nie powinnas sie teraz za bardzo odchudzac. Skup sie na tym żeby jeść zdrowo i nie obżerac sie słodyczami ,czyli nie przytyć a nie chudnąc. Tak bedzie bezpieczniej.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki