-
Picza! jestes w USA! Korzystaj z tego, jestem pewna, że tam masz pelno fitness clubow. Zapisz sie do gym, albo spraw sobie rowerek stacjonarny , to nie jest duzy wydatek.
Mowie wam dziewczyny, najlepsze na spalenie tluszczu sa aeroby. aby spalic tluszcz musicie cwiczyc conajmniej 20 minut, z tym, ze wasze tetno musi byc powyzej 120-140 uderzen na minute.
Cwiczenia typu podnoszenie nozek, za duzo nie pomoga- uksztaltuja miesnie, ale ktoz je dojrzy pod warstewka tluszczu
Niestety taka jest prawda. Sama ma miesnie brzucha bardzo silne, robie 120 brzuskzow bez zadnej przerwy, przechodzilam terning weidera -na 18dni juz mnie znudzi, ale nie sprawial mi Bron Boze, zadnych trudnosci.
Na wakacjach chodzilam przez kilka dni do silki, na taki przyrzad, ktory dziala na zasadzie wiosel. w ciagu godziny spalalam 530 kcal -czyli srednio duza paczka chipsow. Pot sie ze mnie lał, ale po tygodniu bylo widać, ze schudlam - btw. nie stosowalam zadnej diety. Dziewczyny aeroby, aeroby, typu plywanie, bieganie, rower - to jest nasza sila, dopiero pozniej ksztaltowanie miesni..
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki