Hehe, tez dobre :D ja przez ta szkole zfiksuje :l juz azczynam a jak tak pochodze jeszcze z 6 latek to juz do konca.. Nie chce do wariatkowa! <lol2>
Wersja do druku
Hehe, tez dobre :D ja przez ta szkole zfiksuje :l juz azczynam a jak tak pochodze jeszcze z 6 latek to juz do konca.. Nie chce do wariatkowa! <lol2>
moze jakas wspolna terapia;D? Jak pomysle,ze za 1,5 roku matura, to brrrrrrrr.
Ja do maturki mam jeszcze 4 latka ufff... :) ale pewnie syzbko zleci.. Boje sie tej nauki w liceum.. A co do terapii to hmm.. ciekawie :D hehe :) Moze by pomoglo :)
oj To Ci zazdroszcze,ze jeszcze w gimnazjum:) Zamien sie:P
Hehe, ja naklepiej bym chciala jakies wakacje. ale takie dluuugie! Np 5 mieisecy :D
Od razu rok:) Czy tylko my jestesmy na tym forum:D?
Nie wiem ale dobrze mi sie z Toba pisze :*
Mi tez:* :):):)
Super :) a na jakim jestes profilu w Lo? biologiczno-chemicznym?
Ale Wy tu piszecie :) Dziękuje za wsparcie;)
boże, biola i chemia to dwa przedmioty, które przez moją nauczycielkę znieawidziłam :evil: . Jak można odpytywać 35 minut w ciągu jednej lekcji??? Jeszcze wypracowanie na polaka, dokończyć te zadania z matmy i nauczyć się fizyki. Ehh, mam nadzieję, że do 1 się wyrobię. Jedyna zaleta to to, że o żarciu nie ma kiedy myśleć :twisted: Właśnie ja już by wolała czasem do wariatkowa. Przynajmniej tam można spać. Heh, dzisiaj na zebraniu wychowawczyni mówiła, że jestem śpiąca królewna. Coś z tym chyba jednak jest :lol: :lol: :lol:
zzzZZZZzzzzz aaa, kąty na matme, prawa z fizy, buszujący w zbożu, klasówka z polaka , architektura renesansu, Konstytucja i Sejm CzteroletnizzzZZzzzZZZ :roll: Śpiulkać. No już dzisiaj nie będę pisać, dokańczam te lekcje i się kładę bo mam piasek w oczach. Pozdróffka :wink: