Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wracam po latach:-)

Mieszany widok

  1. #1
    Awatar postanka
    postanka jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    18-02-2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Wracam po latach:-)

    Witaj

    i jak z nowymi postanowieniami ? działasz coś ?

  2. #2
    aannas jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    09-04-2004
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    49
    Wpisy na blogu
    3

    Domyślnie Odp: Wracam po latach:-)

    Po pięćdziesiątce to dopiero metabolizm zwalnia oj wiem coś na temat. Zgubienie każdych 10 dkg to sukces.

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •