Cieszę się, że dzień masz udany :wink: Ja w III klasie też nie ściagałąm, dopiero w 6 chyba pierwszy raz :roll: A co zrobiłaś z tym "ściągaczem"? :wink:
Wersja do druku
Cieszę się, że dzień masz udany :wink: Ja w III klasie też nie ściagałąm, dopiero w 6 chyba pierwszy raz :roll: A co zrobiłaś z tym "ściągaczem"? :wink:
Ślicznie Ci dziś idzie, jak zwykle zresztą :) Kurcze w podstawówce to ja na pewno nie ściągałam jeszcze, od gimnazjum się zaczęło :) A z czego teścik robiłaś? Oj niedobra Pani Praktykantka, teściki dzieciom robić już we wrześniu :P Buziaki!
hehe Agatka niedobra boz orbiła akrtkówke? JA wstawialm 1 i dwie 2jki:DDD to jest dopeiro złosć,a le oprócz tego wstawiłam tak ze 40-ści 5-tek:)
Cieszę sie Agatko,ze miałaś taki fajny dzien cwiczeniowo dietetkowy:)
Dobrej nocki kochana, buziaki!
witam;*
wpadlam sie przywitac i zyczyc milego popoludnia;*
witam pieknie :D
kolejny dzionek rozpoczety dietetycznie :D wczorajszy dzien tez byl bardzo udany tylko o 20 zjadlam patisony 3 male no ale one maja ok 20 kacl no i to warzywa wiec chyba nie nagrzeszylam tym :) no a dzis wstalam skoro swit o 6.30 i zaczelam sie zbierac do szkoly :) no a zeby miec sily oczywiscie zaczelam od sniadanka :Dtzn. platki (152) + joguirt(169) +kawcia (5) = 326
potem byl soczek 128 i brzoskwinia 50 =178
no i obiadek pomidor 34 + jogurt naturalny 80 +bryzol drobiowy ok 150 + ogorki 30 = 290
no a teraz pije kawcie i wcinam podwieczorek tzn Wase z miodkiem 27+46 = 73 w miedzy czasie jak robilam obiadek bylam juz bardzo glodna no i zjadlam serka troche 85 i platkow 152
to juz niestety jest 1103 kcal ale spalilam na pewno duzo wiecej bo jezdzilam na rowerku i cwiczylam wiec sie nie przejmuje szczegolnie ze moje kalorie zaokraglam i licze zawsze wiecej na wszelki wypadek :)
tak wiec dzionek mija super dziekuje ze do mnie piszecie i mnie wspoieracie z Wami jest duzo latwiej :)
no i nie jestem taka straszna pania nauczycielka zapowiedzialam kartkowke i byla na prawde latwiutka no i chyba 20 razy powtarzalismy material :) :wink:
no to dobrze ze jestes ,,dobra" nauczycielka i zapowiadaz kartkowki:D nie ma to jak niezapowiedziana kartkowka ;p ehhhh u nas na szczescie wiekszosc nauczycieli zapowiada kartkowki;p
buziak;*
hehe Ty robisz łatwe kartkówki a ja stawiłam po 20 piatek w jednej klasie:) gdyby tylko takie nauczycielki były to byśmy mieli dopieor rozwój edukacji:d
Ps.Wczoraj Pani szło bardzo ładnie brawo:))))))
Życze ci żeby i dzisiaj było tak slicznie:)
witam serdecznie choc niestety lekko zasmucona wczorajszy dzien nie zakonczyl sie najlepiej zjadlam 2 kromki chlebka z cebulka takiego domowego mama miska mojego upiekla taki swierzutki chlebek cebulowy no i sie skusilam :cry: no a do tego zjadlam go tez na sniadanko ale wliczylam go w limit tylko potem bylam w macu no i zjadalam salatke i ona nie byla zla bo razem z sosem to 90 kcal no ale te talarki to byly juz bardzo zle i mam do siebie zal na szczescie bylam tam po basenie wiec spalilam troche nie zamerzam juz dzis grzeszyc niczym no i mam nadzieje ze mnie nie skusi nic ale bede twarda przeciez te grzeszki ktore mam na dietetycznym sumieniu chyba nie przekreslaja dietki prawda :cry: ? no nic ide wypic kawcie
milego popoludnia wszystkim mam nadzieje ze idzie WAM lepiej niz mnie wpadne popoludniu albo wieczorkiem do Was obiecuje :wink:
Witam;*
ehhh ja jeszcze nigdy nie jadlam takiego chlebka pieczonego:/ zawsze ze sklepu, a wiadomo ze taki nie ma takiego smaku jak robiony wlasnorecznie;p za to jadlam masełko robione wlasnorecznie przez moja babcie:d i powiem ci ze roznie sie w smaku od zwyklego masła, ale pyszne jest:D
no dobra koniec o jedzeniu;p
milego popoludnia i udnaego weekendu;*
Udanego weekendu Agatko :)