Ja Ci mówię że nie będzie miał nic przeciw
To co dzisiaj szalejemy a co z naszą przykładną dietą pójdzie do lasu jak tak te bułki i kopytka zaczniemy :wink: :lol: :lol: :lol:
Wersja do druku
Ja Ci mówię że nie będzie miał nic przeciw
To co dzisiaj szalejemy a co z naszą przykładną dietą pójdzie do lasu jak tak te bułki i kopytka zaczniemy :wink: :lol: :lol: :lol:
Maggusia czipsy czpisami a chrupek czy jak to opłatków z czajnika nie masz albo wody przypalonej dietetyczniej bedzie :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
O Baska to byl prototyp, niepowtarzalny, tego sie nie da skopiowac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No tak ale na takiej czajnikowej dieie to byśmy szybko szkieletorami zostały :wink: :lol: :lol: :lol:
Nie , to ja jednak wybieram owoce, takie jak na tym zdjeciu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/y...haIBMWajHB.jpg
Ta no tak zapewne ziemniaki z mąki ziemniaczanej w budyniun dodanym do sera :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
No bialko tez , koniecznie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No patrz, czy to nie sam ogrod, normlanie, gdzie sie nie spojrzysz, to same owoce :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/q...aqZc7x610X.jpg
Ale to bialko tez musi byc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ta i kwiatki taka ładna róża w środku :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: maggusia bo uwierze ,ze masz nowe hobby :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "owocarstwo" :wink: :lol: :lol: :lol:
A nie??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No Baska, znalazlas tego ogonka??? :lol: :lol: :lol:
nie musze szukac leży 20 metrów dalejj w pokoju obok i nigdzie sam nie wypełz :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tylko konewkę znajdę bo coś przywiędł :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie, no podtrzymaj go czyms :wink: :wink: :wink:
A moze jego poglaskac trzeba, napewno wyprostuje sie ja Agnieszcze celulit po basenie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jaki celulit jak to same mieśnie :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale one prostuja sie jak celulit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kurka, spac mi sie nie chce :? :? :?
Chyba poczekam, az zegarki trzeba bedzie przestawiac, bo nie ma sensu isc spac :wink: :wink: :lol: :lol:
Magguś no co Ty chcesz żeby Cię przestawianie omineło :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nie no musisz czekac
Poczekam z Tobą :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
No faktycznie, takiego zdarzenia nie mozna przepuscic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: chyba bym sobie nie darowala takiego historycznego przejscia na czas LETNI! !!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No tylko wtedy , jak sie chlop spyta, : " o ktorej przyszlas do lozka ??" to co ja powiem, o 2giej czy o 3ej ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ostatnimi czasy to ja się tu noc zakradam bo tak nie mam jak :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale zawsze mozesz powiedzic ,ze nie o 2 a o 14 :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
moze nie uwierzyc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gorzej jak się spyta co robiłąś :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: randkowałaś w necie na diecie :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie powiem, ze cwiczylam , bo spac nie moglam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no z panem od wiadra :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nieeeeeeeeeeeeee , no co ty, nie dam sie juz gwalcic :lol: :lol: :lol: teraz to cosik bardziej delikatniejszego :wink: :wink: :wink: cos na palce :lol: :lol: :lol: bo tak jalby przez piatek mi spuchly , to potrenowac trzeba bylo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie no teraz musisz sobie młodego trenera poszukac bo ten od wiadra stary i brzydki :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
a co nosem piszesz bo mnie już bola :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Narazie palcami od stop :lol: :lol: :lol: bo po treningu , rece wykremowac musze, no cellutitow maja dostac :?: :?: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a swoją drogą to by mi się przydał taki trener nawet brzydki co by pilnował i przypominal ,ze musze a nie że mi się nie chce :wink: :lol: :lol:
ta nalej se wody do miski i palcmi poruszaj ponoć sama mówisz ,ze Agę wygłądziło :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A propos Cellulit - ogladalm Bercika - ten to numerant, robil panike, ze Andzie ma nowy cel, co sie nazywa Lulit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i ze t pewnie Indianin bo sie zwie pomaranczowa skorka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ta iindianie niczego sobie są :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: taki ognisty czerwonoskóry jeszcze nie próbowałam :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: mój cel...Lulit nie jest czerwony :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ty, moj tez nie i pomaranczowy tez nie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ten moj Lulit troszku pomarszczony, ale zelazkiem przejade i powinno byc git :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mówisz a na jaką temperaturę trza żelazko ustawić :? :? :?
Na najwyzsza, bo cholera uparta jest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tylko z para musisz, zeby lekko wilgoci dostal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i panthenol zakupić w apteca w razie jak by mi para w zelazku się skończyła :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a moc bicia pary na najwyższym stopniu :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Koniecznie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No i radzilabym, wykapac sie w krochmalu co by dluze prosty byl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
o matko tylko nie krochmal :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: chesz żebym się połamała kiedyś mi ciotka firankę wykrochmaliła pod nieobecnośc jak si.ę odsuwało to się zginała na stałę :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cholera :lol: :lol: :lol: :lol: a okna ci nie rozbila, jak przciag byl???????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: