Moze tagotka Ci troche swojego mieska podrzuci,co? :wink: :lol:
Wersja do druku
Moze tagotka Ci troche swojego mieska podrzuci,co? :wink: :lol:
Wiesz majandra czy to aby nie za daleko :?: :roll: wiesz, wolałabym świerze mięsko... a takie, co idzie poczta, to może być lekko nieświerze :roll: No, jeszcze, jak na paczkę czeka się tygodniami, jak Tag
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A tak serio, serio, to nie wiem, co na obiad mam zrobic :? Skońcyły mi się pomysły, bo maż wczoraj nie chciał zupy jeść - bo bez mięsa, a ja nie zamierzam dla nas gotować osobno, bo iwęcej zachodu i roboty :roll:
Doradźcie mi, co ja mam zrobić :?: Naleśniki :?: Krokiety :?: Co :?: Brak kompletny weny twórczej do kuchni :?
Juz wiem, co dziś u mnie będzie na obiadek :D
:arrow: kotlety z jaj
Przepis
5 jaj ugotowanych na twardo
1 surowe jajo
4 kiszone ogórki
Czerstwa bułka
mleko
cebula lub czosnek
sól, pieprz, przyprawy jak do mielonych
Jaja ugotowane na twardo posiekać jak najdrobiej, wrzucić do miski, wbić jajo, namoczoną bułkę w mleku odcisnąc i dodać do jaj, czosnek lub cbulę pokroić drobniutko i też wrzućić do masy, pokroić ogórki, doprawić całość solą, pieprzem i przyprawami. Ugnieść jednolitą masę, ukształtować kotleciki i smażyć na niewielkiem ilośći tłuczu do uzyskania złotego koloru.
:arrow: ziemniaki gotowane
:arrow: surówka z kiszonej kapusty
Przepis
kiszona kapusta
cebulka
sól, cukier pieprz i papryka
Kapustę namoczoną i odciśniętą pokroić, dodać pokrojoną w drobną kostkę cebulkę, doprawić. Można dodać olej, wtedy będzie miała lepszy smak (1 łyżka oleju)
To jak się Wam podoba mój obiadek dziś :?: :D
Fajny obiadek, aż narobiłaś apetytu na jajeczne kotleciki :wink:
hej mam małe problemy z kompem i moze mnie nie byc przez jakis czas ;/
Ja dzisiaj na obiadek zrobiłam pyszny rosołek z makaronem z kurczaka.
Po południu z teściową ubierałyśmy na dworze przed domem choinke i dzrewko w lamki.SUPER-odrazu świątecznie się zrobiło.
Dotka! No nie moge......kto to od kogo sciagal dzisiejszy dzien, Ty ode mnie, czy ja od Ciebie :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Caly dzien latalam po miescie, a potem jeszcze z obrzydzeniem odwracalam glowe od budek z fast foodem....placki ziemniaczane tam byly i wymyslalam sobie rozne swinstwa na ten temat, zeby mi przestalo pachniec :lol: :lol: :lol: W koncu zrobilam w domu spagetti :lol: :lol: :lol: :lol: Gdybys jeszcze nie wymyslila czegos innego na obiad dzisiaj, to juz by bylo podejrzane, nie? :lol: :lol: :lol: :lol:
ale ale...chcialam juz dzisiaj Cie Swiatecznie z calego serca wysciskac, zyczyc spokojnych Swiat, odpoczynku troche, czasu dla siebie ile tylko sie uda, usmiechu nieustannego i niskokalorycznych potraw :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.chevroncars.com/learn/img...stmas-tree.gif
Witam z rana :D :D :D
Wczorajszy dzień zapisał się w 100% zrealizowany - chyba pierwszy raz od dłuzszego czasu :shock: :wink: To, co zaplanoałam, to zrobiłam i ogólnie jest dobrze :D
Jedzonko:
:arrow: musli 70 g
:arrow: jogurt naturalny 150 g
:arrow: 2 kromki chleba
:arrow: Majonez Light ok. 10g
:arrow: mielonka wieprzowa - 8g
:arrow: kotleciki jajeczne 2 szt. ok. 200g
:arrow: Ziemniaczki z margarynką i śmietanką ok. 150 g
:arrow: surówka z kiszonej kapusty ok. 200g
Kalorycznie zatem nie było źle :D
Ruch
:arrow: 10 minut skakanki
:arrow: 30 minut ćwiczeń
:arrow: 30 minut zmywania naczyń
:arrow: 45 minut gotowania obiadu
:arrow: ponad godzina pakowania prezentów
:arrow: ok. 45 minut depilacji nóg (depilator i golenie)
:arrow: prysznic bez masażu niestety :? :roll: juz nie miałam siły o 12 w nocy :|
:arrow: dużo balsamu ujędrniająco-wyszczuplającego :D
Dla siebie śpiewanie :D :D :D
To było woczraj :D
A dziś Wam mogę powiedzieć, że okres mi się spóźnia już 3 dzień, na wadze byl mały spadek, ok. 0,5 kg, nie wyspałam się, bo mężowi w nocy zebrało się na amory :wink: i nie mogę doczekać się świąt :D
Dziś rano żadnych rewelacji nie miałam... :wink: Nawet mąż mi kanapkę zobił... :shock: ostatnio robi mi co dziennie kanapki :shock: nie... to nie moze być mój Tomas :shock: :lol: :lol: :lol:
Na dziś planuję:
:arrow: musli chrunch 70 g <- zjedzone
:arrow: jogurt naturalny 150 g <- zjedzone
:arrow: 2 kromki chleba
:arrow: majonez Light ok. 10g]
:arrow: kotlet jajeczny (mąż mi wczoraj jednego na dzis zostawił :shock: )
:arrow: racuszki z jabłkami z sosem jogortowo - truskawkowym :D :D :D :D
Sairko bardzo łątwo isę je robi, gdy sie ma blender i można wszystko drobno pokroić za jego pomoca :wink:
Arletko u mnie rosołek niegdy by nie przeszedł. Mąż pracuje ciężko, fizycznie i musi... musi... nie musi... ale chce zjeść dobrze i dużo :roll: zatem ja musszę się głowić, co tu wymyśleć... :roll: a rosół, to z drugim daniem najwyżej :wink:
Fajnie, że ubrałyście drzewka.... ja mieszkam na 8 piętrze i nei ma szans na ubieranie przy domu drzewek :roll: no chyba, żę na balkonie :wink:
Tagosiu wiesz... no my wcale tak daleko chyba od siebie nie mieszkamy.... :roll: do berlina mam sta niecałe 150 km :roll: :lol: :lol: Także wiesz... telepatia :!: :lol:
Spagetti dobre było :?: :roll: matko, ja nie pamietam juzsmaku ... :roll: :wink:
Idę zobaczyć, co u Was się dzieje... pewnie juz wszędzie świętami pachnie...
Dora... lecę poczytać, co u was słychać... pewnie juz pachnie tam świętami... :D
http://www.kartki.bej.pl/kartki/mari...swiat_duza.jpg
Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
dzień, który już każdy z nas zna od kołyski
niebo - ziemi, niebu ziemia
wszyscy wszystkim ślą życzenia
drzewa ptakom, ptaki drzewom
tchnienie wiatru płatkom śniegu
jest taki dzień, tylko jeden raz do roku
dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku
jest taki dzień, piękny dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem
dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze
niebo - ziemi, niebu ziemia
wszyscy wszystkim ślą życzenia
a gdy wszyscy usną wreszcie
noc igliwia zapach niesie.....
Serdeczne życzenia z moją ulubioną kolędą Czerwonych gitar...
doty przesyłam Ci najserdeczniejszze życzonka świąteczne, zdrówka, pomyślności, dużo dużo prezentów :wink: , spełnienia marzeń i przedewszystkim spokoju w ten cudowny czas.