Ja jestem w trakcie śniadanka i teraz kawunia.
Na śniadanko surówka z kapusty i oliwą oraz twaróg chudy 100g i styka.
Miłego dnia. :)
Wersja do druku
Ja jestem w trakcie śniadanka i teraz kawunia.
Na śniadanko surówka z kapusty i oliwą oraz twaróg chudy 100g i styka.
Miłego dnia. :)
Witam w ten mglisty piątek :) Narazie nie mam planów co do dzisiejszego dnia, no w sumie już nastawiłam pranie, ale w pokojach dalej bajzel...ale muszę wytrzymać :(
Arletko to świetnie, że masz w tym kolorze się dobrze czujesz, ja może że będę się czuła dobrze i moi gości, bo to do pokoju gościnnego :) A ten serial to mi się podoba, dużo seriali ja nie oglądam, tylko raptem 3 w tygodniu :) Mój mąż jak dorwie się do tv to mi nawet pilota nie chce dać :)
Frukatelko bardzo apetyczne kolory sobie wybrałam :)
A teraz zapraszam wszystkie kobitki na kawę :)
http://images13.fotosik.pl/113/5777e19d3d9147fd.jpg
Witam,ja jestem już po drugiej kawusi.
W piecu mam napalone i zaraz cieplutko się zrobi w domku,choć za oknem mglisto,mokro i zimno bry bry bry...
Obiadek już w czoraj zrobiłam dzisiaj zagotowałam tylko zupe pieczarkową i dodałam marchewki.
Miłego popołudnia.Pozdrawiam
Jak mija dzień tez smutny i mokry piątek?
Arletko to u Cibei musi być ciepło w domu, ja dopiero zapalam ok 16 pod piecem :) A co do obiadu to dziś mam wolne, bo babcia robi pierogi z kapusty i grzybów :)
Reniu wyprałam i zamarynowałam paprykę na razie :)A za niedługo muszę zbierać sie do pracy :)
czesc Agapinko!
U mnie dzis równiez pogoda do bani.Od rana chodze i taka jakas przybita jestem i chce mi sie spac.nawet kawa mi juz nie pomaga.
Grzesia mam dzis w domu i moze przez to ze dłuzej pospałam taka jestem do d....py
Pozdrawaim cie słonko....
i sle buziaki
a ja wlasnie pije kawke wiec przyszlam po towarzystwo :)
milego dnia mimo ze pogoda do bani,,
i ja pomacham w ten mglisty zimny wieczór niemal 17.00 Agapinko :) pozdrawiam znad talerza duszonych warzyw :)
Witam w sobotę :)
Pogoda dziś w miarę :)
Jestem zła, wstałam z rana, bo mama chciała jechać na zakupy spożywcze, u nas się je robi raz w tygodniu. Ja zawsze na nie jeżdżę, bo wiem co brakuje a czego nie, bo przecież ja najwięcej z tego domu przebywam w kuchni....:x a tu mama z tatą pojechała, jak przyjadą, to połowa rzeczy zakupionych przez nich będzie niepotrzebna i zapomną tego najważniejszego..... :x :x :x :x :x :x
Wczoraj byłam wieczorem i koleżanki na winku, wypiłyśmy we dwie całą butelkę, ale dawno alkoholu nie piłam :) :) dobrze mi to zrobiło :D
A dziś to na razie wiem, że będę sprzątać w domu.... i tyle :)
Zapraszam na kawę, bo ja już się nią delektuje :D
http://images29.fotosik.pl/101/f5837ab8708dde8d.jpg
:D kaaaaaaaaaaaawa.... :) a własnie ja tez tak mam ze rodzice jezdza po zakupy raz w tyg.... ale zawsze kupuja to co potrzebne bo daje im MOJA LISTE :) i jestem happy... ale i tak zawsze nakupuja żółtego sera który jest moim nałogiem :roll: :oops: :oops: choc tak ładnie ich prosze zeby nie kupowali :cry: no ale mnie tez sprzatanko czeka dzis agapinko kofana:) possssssssssssssdrawiam znad sniadania:)
Lisia ja tez im listę daję, ale co z tego jak np. położą w samochodzie i nie wezmą do sklepu..... dziś kuopili prawie 10 rzeczy nie potrzebnie, bo są one w domu. po weselu dużo składników zostało. Np. pełno ketchupów, musztard, itp.
Ja tez lubię zółty ser :D
Pozdrawiam :)
Idę barszczyk czerwony robić ;D
heloł bejbi!
ja to jak ide do sklepu z lista to i tak połowe arytkułow wczesniej wrzucam z poza listy...zreszta ja to juz mam tak obcykany ten sklep ze nawet listy nie potrzebuje bo zawsze kupuje to samo w tej samej kolejnosci!!
Kawy malutka????
Witaj Agapinko! Postanowiłam Cię odwiedzić! :D
Cieszę się, że chociaż Ty jedna zaglądasz na mój wątek! pa :wink:
Witam wieczorową porą.
Jestem już po ćwiczeniach.
Dzisiaj skusiłam się na kawałeczek sernika do kawusi.Dietka 1100kcal.
Odpowiedź z mojego wątku; :arrow: nie jem białego pieczywa tylko ciemne i to 1-2 kromki albo wase w rozsądnych ilościach po 2-4 kromki,a czasami bez pieczywa.
Warzywa i mięso gotowane w parowarze bez soli tylko z bazylią listkami albo bez przypraw.
Moimnałogiem jest kawa z odrobiną mleka 05% od 3-4kubków dziennie i sporo czerwonej herbaty,czarnej nie piję juz od 1,5 roku.
Uwielbiam tak jak wy dziewczyny żółty ser ale wiem,że ma sporo kcal więc znacznie go ograniczam.
Witam dziewczyny w to zimne niedzielne południe prawie :) :)
ja wypiłam kawę i zaraz będę jadła rosołek :) :) pycha :) :)
Dziś na zakupy jadę, bo jak wczoraj pisałam rodzice byli i nie kupili niektórych ważnych rzeczy :)
Beatko cieszę się, że mnie wreszcie odwiedziłaś :) Zapraszam częsciej :)
Arletko ja ograniczam pieczywo, chyba od jutra sama wasa będzie :)
Dziś na obiad maja rodzice schabowe, a ja schabik duszony na wodzie z marchewką i surówka z kapustą pekińska i owocami :D pycha :)
Miłej niedzieli życzę :D
czesc Agapinko
u mnie tez zimno ze az sie nie chce nigdzie wychodzic..
bleee
na szczescie nawet nie musze nigdzie isc
poza tym mam @ i bllleeee
o tak sie czuje
cmokkuski sle i do juyra przy porannej kawie
witam.
U nas jest słoneczko i nieźle grzeje,ale w cieniu chłodno.Byliśmy na spacerku razem z pieskiem i znaleźliśmy dwie sowy,moje maluszki szybko je zerwały,szkoda,że jeszcze aż tak się nie rozwineła,ale jest duża więc będe robić z niej dla nich kotleta,uwielbiają.
Pozdrawiam :)
Rolini u nas słoneczko :) Byłam na zakupach, kupiłam sobie 2 doniczki takie na storczyki, śliczne :) Nie kosztowały tak dużo bo 13zł :D
Jutro na pewno kawa będzie, ale nie wiem o której godzinie :)
Arletko co robisz z tych sów? Dobrze ja to odczytałam? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
z sów robie kotlety.Pychotka :)
Sowy sole i pieprze w jajko i w bułke tartą ,a potem na patelnie.Prawie jak kotlety schabowe tylko zamiast schabu grzyb-sowa.Mniam mniam.Polecam!
A własnie miałam się jeszcze pytać, czy kupujeci bieliznę przez internet. Jeśli tak to jakiego producenta proponujecie i jaka strona internetowa.
Ja np. kupuje z Samanty, ale nigdy przez net nie kupowałam :)
hmm ten kotlet z sowy jakos nie brzmi dla mnie smakowicie...:D
ja nie kupuje przez internet, moim zdaniem jednak bielzne trzeba zmierzyc bo te rozmiarowki sa w kazdym sklepie inne..
aha pytalas na moim watku jak sie zmienia temat - wchodzisz na 1. strone twojego watku, na pierwszym poscie klikasz 'zmień" (u gory postu) no i tam ci sie wyswietli tez temat to sobie powpisuj co chcesz :)
Też nie kupuje przez neta bielizny,ani innych ubrań.Wychodze z założenia,że lepiej przymierzyć i zobaczyć jak leży.
A rozmiarówki też są różne :) .
Miłej i spokojnej nocki,a jutro dietkowego poranku.
Miłego dnia :D
Zapraszam na kawkę. :lol:
ale mróz dziś był no i dalej jest, wszystko białe dookoła :) nawet z domu nie chce się wychodzić :)
No ja nie kupuje też ale mam kilka biustonoszy z tej firmy i takie same rozmiary i chyba sobie kupie bo są tańsze na necie niż w sklepie :)
Oczywiście wczoraj moje drogie naszło mnie na ognisko, miałam ziemniaczki pieczone :) Nie jadam ziemniaków ale wczoraj był wyjątek :) musiałam bo miałam straszną ochotę :) Przyjechało kilku znajomych i tak następna impreza była :D
A teraz to zapraszam na kawę :)
:lol: wpadam na kawusie ktorej nie pije ale zrobie wyjatek Agapinko :D
A Lisiu dlaczego ty kawy nie pijasz?
Właśnie jem śniadanie: szklanka mleka, płatki i banan :) na oko to jest ok 300 kcal
jej kawy nie pije jakos od hm... 3 lat od kiedy przepiłam sie nia w czasie sesjii egzaminacyjnej. jakos nie mam checi na kawe... bo jak kawa to z cukrem i mlekiem :) a to kaloryje bo na 1 bym nie przestała :)
Ja kawę pijam bez cukru tylko z mlekiem, a jeśli nie mam mleka i muszę wypić czarną to tylko słodzik mi zostaje :)
Ja kawę pije tylko czarną.Baz mleczka, śmietanki i cukru.
A ja pije rozpuszczalna z mlekiem 3,2%:)
jak nie mam mleka to pije sypana czarna....
nie cierpie kawy słodzonej...nie wypiłabym....
buziaki agapinko!
aha :) no są gusta i guściki :D
A ja teraz sobie jem activie truskawkową :D
Smacznego.
Ja jestem juz po obiadku,warzywa na parze z jajkiem.
Dzisiaj z Dawidkiem układaliśmy drzewo,ale ten maluszek ma sporo zapału,tylko podziwiać.
Pozdrawiam,miłego popołudnia.Jest super pogoda. :)
Witam wieczorową porą :)
Ja na obiad dziś rosołek zjadłam :)
Cześć piękna Agapinko! Dopiero dzisiaj zobaczyłam Twoje zdjęcia, te ze ślubu i z Zakopanego. Jesteście wspaniali. :D
Życzę Ci miłego wieczokru!
papatki :wink:
Zapraszam na kawkę. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Agapinko gdzieś Ty się podziałaś??????? :D :wink:
a widze ze tu kawkowe tematy znowu :) ja lubie z mlekiem, bez cukru. i kropka :D