-
Nooo niemiętowo!!!!!
Ja tez tak miałam przez te pół roku kiedy byłam studentka :twisted:
od 8 do 20 miałam cwiczenia...kregosłup do dzis woła o litośc.....
wspólczuje
a co ci da ten tel/?
przeciez oni i tak nic ci nie pomoga??
no chyba ze masz jakies wtyki,albo ja znowu czegos nie wiem:):):)buzka
-
Renia, widzę że dalej ostro walczysz :twisted: To dobrze, bo dopóki się nikt nie odzywa to oni myślą ze wszytko jest ok , a tak może uda ci się coś zmienić na lepsze i dać im troszkę do myślenia :)
-
No no! 0,6 to już całkiem nieźle!
-
renolini :D
fajnie, ze udalo Ci sie cos zrzucic :D gratuluje :D
a co do planu, widzisz, oni musza w jakis sposob poukladac zajecia wszystkim. Nie tylko nam, ale i wykladowcom. Myslisz, ze tamtym chce sie siedziec pozno na uczelni? ja mysle, ze to kwestia organizacyjna i to wszystko. Nic Ci nie da skakanie dziekanowi czy rektorowi do gardla. Tzn to moje zdanie, a Ty jak chcesz sie klocic - zycze bys cos wskorala :D
-
Hej miłeog dnia :)
De dołek.
-
W tamtym roku udało mi się zmienić plan.I nie musiałam tyle czekać.To czemu teraz ma się nie udać.A jak będę siedziała cicho to na pewno nic sie nie zmieni.
-
hejka !!!!
kawucha juz stoi :P :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
hej :D
jak tam wtorkowy poranek :?:
pozdrwiam i życzę miłego dnia :D
-
czesc Reniu!
To ja trzymam kciuki zeby sie cos zmienili a tym czasem chodz wychlejemy te kawe co Pipuchna dzis stawia..nie wiem czy dla mnie tez przyniosła,ale jesli nie to se chlapne od ciebie:)
-
Czesc Reniu juz jestem :P
zycze miłego dnia