Uuuuaaaaaaa ale ziewam. :) Lęcę do łóżka, bo wczoraj to zasnęłam o 4 rano i jakoś nie czujęsięwyspana za bardzo. :roll: Dobranoc Kochanieńkie, mam nadzieję, że jutro rano wszystkie będziemy mogły tu wejść już bez problemów! Kolorowych snów!! :)
Wersja do druku
Uuuuaaaaaaa ale ziewam. :) Lęcę do łóżka, bo wczoraj to zasnęłam o 4 rano i jakoś nie czujęsięwyspana za bardzo. :roll: Dobranoc Kochanieńkie, mam nadzieję, że jutro rano wszystkie będziemy mogły tu wejść już bez problemów! Kolorowych snów!! :)
Kochanieńka jeszcze trochę, a zaczniesz pewnie kupywać ciuszki w rozmiarze S :D hihi ;) Powodzenia :*:*:*:*
http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?...r=asc&start=70 zapraszam ;)
O Ty spryciarzu :)
A ja ciemna masa nie wpadłam na to żeby napisać do moderatorów tylko jak taka owca
siedziałam i się logowałam co 5 minut
no i dziś rano nadal nie mogłam sie zalogować
chyba taki psikus kompa
bo widzę że Wy tu juz od wieczorka wczorajszego buszujecie :)
Ale się stęskniłam :)
Buziaki
Witajcie Dziewczynki. Rano znowu kłopoty z logowaniem. :( A ja tak tęskniłam. :* Ale już jestem i mogę się dalej motywować czytając Wasze wątki. :D
Kimuss - do tego dążę, ale myślę, że wcale nie tak niedługo.... :roll:
Anne - ja przestałam po odpowiedzi moderatora, ale weszłam w nocy i okazało się że działa, za to dzisiaj znowu nie... :roll: Ciekawe jak to będzie w najbliższych dniach. :roll:
hej, hej
oznajmiam wszem i wobec, że forum działa
i na szczęcie nie działało jak mnie nie było więc nie odczułam braku
Ninko
miłego dnia
c.
Hejo:)
wpadam sobie do Ciebie,zeby Cię pozdrowić:)
więc pozdrawiam:D
miłego dnia ..aniołku :)
jeśli szukasz motywacji to nie u mnie :( spadła poniżej poziomu morza :cry:
Witajcie Kochane. Zastanawiam się cały czas nad powrotem na siłownię, ale kurczę... Po 1: sama jakoś nie mam tej motywacji ani ochoty chodzić tam regularnie, po 2: no jednak trochę to kasy kosztuję, więc jak już kupię ten karnet to chciałabym chodzić :) no i po 3: nie wiem jak będę w październiku wyrabiać się czasowo i siłowo, bo w końcu wracam do szkoły... :roll:
Caroll - na szczęście działa, bo jego niedziałanie prowadzi u mnie do złych skutków ;)
Tamarku - ja również Cię pozdrawiam :* :)
Finesko - witam Cię serdecznie :)
Inezza - szukam motywacji, a jak znajdę to się chętnie z Tobą podzielę :D
Ninka86, a zobaczysz, że to będzie niedługo ;D ;D ;D Buźka :*
http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?...ffbe7&start=70 zapraszam ;)