Wiem - nie powinnam - leci w dol i to jest najwazniejsze
Czasem ciezko ze tak wolno - no ale coz - widac dC nie jest dla mnie rewelacyjna dieta
Ale przejde caly cykl - jeden plus w niej wielki - moje nowe zycie bez piwa ...
Wersja do druku
Wiem - nie powinnam - leci w dol i to jest najwazniejsze
Czasem ciezko ze tak wolno - no ale coz - widac dC nie jest dla mnie rewelacyjna dieta
Ale przejde caly cykl - jeden plus w niej wielki - moje nowe zycie bez piwa ...
Marta!!
fajnie, ze leci i jestes w koncu w 7!! hurra.
zrob sobieb test na ciala ketonowe. jesli nie masz ketozy to jakas lipa. dobre masz te proszki dc? nie sa jakies przeterminowane albo cos? a moze zażywasz jakies leki, ktore psuja ketoze?
zazywam tylko magnez - kompleks witamin B i krzemionke
Test zrobie w koncu jutro - zawsze o nim zapominam (albo dzis po powrocie, ale pewnie lepiej robic rano)
Proszki mam orginalne, przeterminowane tez nie sa....
nie wiem co jest :(
Bajeczko - dziekuje - troszke to pocieszajace co mowisz - mam nadzieje ze moja waga nadal bedzie spadac
moze bedzie pomalutku ale systematycznie - a nie tak rach ciach 10 a potem zastoj 3 lata :P
Czytalam znow o falshstarcie - kochana pamietaj o zdrowku ja cie prosze.... :D
JESTEM GLODNA
Gdzie kurde ta pie......olona ketoza he???
przeciez nie powinnam byc glodna :cry: :cry: :cry:
Gratuluje 7 z przodu!!! Teraz to juz poleci z gorki :) Buziaki!
Maja - dziekuje za gratulacje - choc ta 7 bede sie porzadnie cieszyc dopiero za jakis czas
Obys miala racje z tym ze bedzie szybciej :D :D :D
Wlasnie bylam sobie w pracowniczym WC i poogladalam sobie brzuch (w domu mam tylko w lazience wysoko male lusterko tylko na twarz - wiec ciala nie widze :P )
Stwierdzilam ze po 14 dniach weidera mialam o wiele wezsze boki
no i postanowilam ze od dzis do weidera wracam
ale tak lightowo - tylko jedna seria
bede sobie co 4 dni zwiekszala powtorzenia o 2
tak po prostu zeby cos robic - a weidera po prostu lubie :D
Marta!!!!
Ja Cię chyba zastrzelę :? :? :evil: :twisted:
Co Ty wyprawiasz???
Czemu się tak dołujesz!???
Nie patrz na mnie! schudłam, ile schudłam, każdy jest inny, każdy inaczej reaguje!
Prawie 3 kg w tydzień na ścisłej dC to JAK NAJBARDZIEJ PRAWIDŁOWY WYNIK!
WSPANIAŁY!!!!
Średni spadek w 1. tygodniu ścisłej to od 2,5 do 3,5 kg, więc chudniesz książkowo :P :D
Błagam Cię, nie wprowadzaj się w taki stan? czy to coś zmieni? czy od tego smutania się, szybciej schudniesz?
Nie!
Oczywiście pomarudzić możesz, każda z nas ma prawo się wyżalić, ale Ty NIE MASZ POWODU! bo chudniesz pięknie i w dobrym tempie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uwierz w to wreszcie!
Nie rozumiem tylko, dlaczego odczuwasz głód? ...... nie powinnaś przy ketozie a znowu to niemożliwe nie mieć ketozy w takim odżywianiu :roll: hmm ...
Rób weidera, ja zaraz wsiadam na 10 km na rowerek :wink:
I nie dołuj się tak dziewczynko! szkoda nerwów i zdrowia!
A aspirynę łyknij, można :wink:
Majusia pomysl- schudlas 3 kilo! Tylko w 1 tydzien! Jak tak dalej pojdzie to po 3 tygodniach fazy scislej zrzucisz 9 kilo (i to jest minimum, bo moze byc duzo wiecej i trzeba wierzyc, ze bedzie :)). Trzymaj sie!
Marta! Robisz konkurencje Kasi :P :lol: Jesli nie wagowa, to napewno iloscia stron na Twoim watku :lol: :lol: :lol: :lol: Boszzzz....dokopac sie do konca to jakis cud :wink: :wink: :wink: :wink:
Jesli chodzi o Twoje rozczarowanie, to po czesci rozumiem, chociaz FAKT, ze chudniesz ksiazkowo. Ale rozumiem, ze przy takiej ilosci wyrzeczen, pilnowania sie i uwazania na wszystko, czlowiek oczekuje jakiegos cudu na wadze :wink: Rozumiem Cie tez o tyle, ze na oczyszczajacej jadlam chyba z 800-900 kcal i chudlam 200 g dziennie, bez zadnych wyrzeczen, ale musisz pamietac, ze w dC dostarczasz sobie wszystkiego czego organizm potrzebuje, a to bardzo istotne. Co z tego, ze jadlabys teraz NORMALNIE, ale tylko 500 kcal.....za miesiac zaczelyby ci wypadac wlosy, lamac sie pazokcie itd itd itd.
Z drugiej strony sie martwie, ze choroba Ci wraca :roll: :roll: ehhh....
a propos ketozy......pytanie do Kasi....czy jest jakies prawdopodobienstwo, ze jej nie ma z powodu..."fajek" ? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: To by byla jednak kiepska wiadmosc :? :roll: :roll: :roll:
Tak czy inaczej jestem z Ciebie Martus naprawde dumna i pelna podziwu, ze sie tak trzymasz mimo kiepskiego samopoczucia, humoru, przeciwnosci losu, imprez itd itd :) :) :) :) :) :) :) :)
A! co do imprezy w Kölnie to wiadomo 8) Mam coprawda teraz cholernie duzo roboty, 3 podroze (Polska-Francja-Anglia) i operacje Endrju, ale jak tylko znajde jakas przerwe, to idziemy sie napic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kasia - dzieki kochana - troche nakrzyczenia na mnie chyba bylo mi potrzebne
myslalam ze moze szybciej
ale nie zrezygnuje - o co to to nie !!!!!
znow jestem glodna... cos jest jednak nie tak :( Sprawdze paseczek ...
Tagotka - buziaki - chociaz ktos mnie rozumie - myslalam ze bedzie szybciej no bo na normalnych dietach czasem mialam szybciej - no ale dC jest racjonalna i kiedy dobrze z niej wyjde na pewno nadal bede chudla i wszystko bedzie ok :D
Tagotka wielka prosba przeslij mi na PW swoj e-mail ok? mam do ciebie biznesa :D :D :D
Maja - dzieki :)
Magdalenka- tez przeslij mi na PW emaila - poprzesylam ci te zdjecia co obiecalam :)