:D :D :D :D :D
Jeszcze troszkę się waha ta moja waga, ale mam nadzieję, że się ustabilizuje :D :D :D :D
Dobranoc :) :) :)
Wersja do druku
:D :D :D :D :D
Jeszcze troszkę się waha ta moja waga, ale mam nadzieję, że się ustabilizuje :D :D :D :D
Dobranoc :) :) :)
55,6 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: jesteś niesamowita :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D :D
a pomysł z warsztatami u syna jest super...niezła gadke on ma, ciekawe po kim? :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
Ojjj, ja jeszcze długo spac nie pójde, matko już 1 :shock: a ja jeszcze sie nie spakowałam do końca i dopiero pedikir zzaczynam roibć (znaczy sie nogi moczę 8) ) i lakieru mojego uluionego znaleźć nie mogę :roll:
Nasmęce Ci trcohe, bo nie będe smęcić przez kolejne 3 tyg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratuluje kolejnego spadku :) Nikniesz nam w oczach.
http://kartki.onet.pl/_i/d/dziendobry.jpg
Buziaki
***
Grażyna
dzien dobereczki Kochana!! zycze Ci milej Sloneczej Sobótki :)
ja jeszcze dzis mam wolne od diety czyli rozpusta na maxa ;)
jak myslisz ile mam nie wchodzicna wage :wink:
ale od poniedziałku spalanko i dietka :)
Dzień dobry w piękny, słoneczny, cudny, sobotni poranek :D :D
Cały dom śpi a ja nie :) :)
Weszłam na wagę i znowu jest 55,6 kg, więc zmieniam ticker :D :D :D przy moim niskim wzroście (160 cm), to naprawdę wcale nie tak mało :wink: :lol: :lol: :lol:
Jej!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Dwie piątki widziałam ostatnio gdzieś ze 20 lat temu :lol: :lol: :lol:
Ale fajnie :P :P :P :P
Jeszcze nie jadłam śniadanka, bo najpierw muszę przecież powiedzieć Wam dzień dobry :wink: :D
Wybieram się z synem do galerii, bo mam 2 zniżki w Sephorze do wykorzystania do dzisiaj włącznie: jedna to 10 % a druga 20 % a że skończył mi się tusz do rzęs, to akurat jest okazja by z nich skorzystać :wink: :D :D
Miałam iść na rolki, ale ponieważ mam oszczędzać kolana, to odrzuciłam ten pomysł :? :?
Poćwiczę więc dzisiaj tylko brzuch, bo siłowo nie mogę, dopiero w poniedziałek, mięśnie muszą się regenerować :wink: :wink:
Rozmawiałam wczoraj długo z synem na temat LO, bo jednak gdy euforia, że się do tego LO dostał, opadła, przyszły smutki, że to jednak nie TA klasa, o której marzył .....
Starałam mu się wytłumaczyć, że będzie mógł spróbować się przenieść, że są te warsztaty, że nawet lepiej, jak będzie mógł się edukować europejsko a dodatkowo chodzić na te warsztaty .... zresztą każdy uczeń ma obowiązek uczestniczyć przynajmniej w jednych zajęciach pozalekcyjnych / kole zainteresowań.
Szkoda mi go się zrobiło ..... ech ....
Milutkiej soboty :P
Kasiu śliczna waga :D gratulacje..
ale tak ciężko na nią pracujesz, ze jak miałaby nie spadać.. lepiej przystopuj, bo nam znikniesz.. :wink: :lol:
Kasiu pozdrawiam Cię sobotnio :)
oj az mi sie smutno zrobiło jak czytałam o twoim Synku ale najwazniejsze zeby zobaczył same pozytywne strony z tego ze dostał sie na drugi świetny profil w LO
miłych zakupów!
Kasiu,milego dzionka.
Gratuluje pieknej wagi. Ciekawe kiedy ja zobacze 5 z przodu??. :D :D .
Wiesz, mam nadzieje ze Twoj syn z czasem zobaczy te pozytywne rzeczy. Zobaczysz ze sie zaklimatyzuje, pozna nowych ciekawych ludzi...profil mu sie spodoba.
Niech sie tak nie smuta,bo i mama smutna.
Udanych zakupow!!.
Buzka.
Tusiaczek.