Dobrze, że sobie odpoczęłaś :-) Po to był długi weekend:-)
Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie:-)
Wersja do druku
Dobrze, że sobie odpoczęłaś :-) Po to był długi weekend:-)
Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie:-)
Witaj Paulinko - tutaj znajdziesz informacje o "6W" - Aerobiczna szóstka Weidera
Super, że dziś zaczynamy razem I fazę, mam nadzieję, że ładnie ją przejdziemy :)
Paulinko trzymaj się Skarbie, Ty jesteś juz na końcówce odchudzania i tak jak piszesz, niedługo etap utrzymywania wagi!
Paulinko miłego dnia, pozdrawiam i macham z leżaczka do Ciebie! :D
Witam Paulinko
Zgodnie z naszą umową , kładę się dziś na leżaczku obok Ciebie i Ani ipalnuję tak poleżakować na I fazie 3 tygodnie. Jak wyjdzie , to zobaczymy...........
Bardzo się cieszę , że spędziłaś taki miły weekend.
Opalnona , zadowolona i szczuplutka , co więcej do życia potrzeba...........
Paulinko życzę Ci miłego dnia
Buziaki
:P :P :P :P :P :P :P :P :P Asia
Paulynko, no widzisz zaczymamy razem pierwsza faze, ja takze od dzisiaj :) Takze zycze Tobie i sobie wytrwaosci. Jak przyjdzie na cos ochota, powiedziec sobie to tylko dwa tygodnie.Choc o Ciebie sie tak nie boje jak o siebie. Takze gratuluje wytrwalosci i tej krotkiej spodniczki. :) pozdrowionka!
Witam !!!
No wiec wpadam teraz, bo za chwile uciekam do ksiazek i wole nie robic sobie wiekszych przerw :!: Bo tak bede musiala obejrzec kilka serialow 8)
Dzien minal przyjemnie, szybko i dietkowo. Pogoda sliczna co mnie motywuje. W tym tygodniu planuje zakupki - mianowicie kilka bluzek na lato, stroj bikini, rybaczki lub spodniczke :D Mama mnie motywuje, bo mowi, ze efekty niesamowite! Wogole wiele osob mi mowi, ze schudlam i jestem teraz niezla HiHi
Spodnie,ktore kupilam 5 maja sa za duze :shock: wisza lekko na udach... Ale nie jest tragicznie :D Jutro lub w srode sie zwaze i zrobie pomiarki cialka. Okres jeszcze trwa, boli, ale mniej... Wkurzylam sie, bo w srode jade do Bialegostoku, ale odwiedze tylko dermatologa... ginekolog ma juz rezerwacje i nie mogl mnie wcisnac :( Mam nadzieje, ze nie odloze tego na dalekie pozniej! Bo nie mam zamiaru zwijac sie w wakacje z bolu :shock:
W przyszla niedziele, mam czesc egzaminkow na ratownika... holowanie 50 m, przeplyniecie 25 metrow pod woda i czasowke 40 s - 50 metrow... 3majcie za mnie kciuki, bo boje sie ze dam plamke... Musze isc w tym tygodniu min 2 razy na basen i potrenowac! Niech okres sie konczy, bo bedzie nieciekawie :!:
Moze teraz co zjadlam :
sniadanie : serek wiejski( + 2 srednie pokrojone w kosteczke ogorki kwaszone, 1 rzodkiewka), kawa
obiad : 1/4 sredniego, ugotowanego kalafiora + plasterek zoltego sera ze szczypiorkiem Hohland, serek wiejski 3%
kolacja : parowka odtl. na cieplo + lyzeczka musztardy, kawalek ogorka z odrobina majonezu light
*woda, zimna kawa Nescafe, 20 pistacji
Przyzna, ze jest super! To, ze od 2 miesiecy zjadam posilki o tych samych porach bardzo mi pomaga. Nie odczuwam glodu i nie podjadam :D
Pije rowniez duuuuuzo wody - wypilam dzisiaj chyba z 2 litry 8)
Bede sie starala zeby tak bylo caly czas :!: Wierze w to, ze przynajmniej kilogramik schudne !!! :twisted:
Pozdrawiam WAS mocno
Buziaki :*:*
Jadłospis masz super:-) Aż mi ślinka pociekła;-)
Gratuluję efektów! Najbardziej motywuje pochwała osób trzecich no i luźne ubrania:-)
Paulinko, gratulacje. Pierwszy dzien na I fazie jest wzorowy! Tak pedzisz z ta utrata wagi, ze zaczynam sie martwic, zebys sie w odpowiednim momencie zatrzymala:-) Wiesz, jak czytam takie posty, ze ktos wazy 50kg a chcialby 45, to mi sie niedobrze robi. Ale wiem, ze ty jestes rozsadna dziewczynka! buziolki
Paulinko I dzień zaliczyłaś wzorowo :) suuuuuuuuuper :)
U mnie tez dobrze, choć wdarły się wczoraj fistaszki.. ale już zjadłam cały zapas ich i na razie nie kupię, o nie! :)
Miłego dzionka, dzielnego i nadal z takim ogromem pozytywnej energii!
Całe forum od Ciebie ją czerpie :)
buziaczki! :D
Czesc Paulynko, bede trzymac bardzo mocno kciuki, aby w niedziele wszystko Ci poszlo jak najlepiej, choc mam takie dziwne przeczucie, ze i tak wszystko pojdzie dobrze :) . Tryskasz dobrym humorkiem i mobilizujesz do tego, by samemu sie trzymac dietki, po to by wlasnie miec piekniejsze zycie. Ja nie wytrzymalam nawet pierwszej fazy, ale trudno. Ide dalej. Tobie zycze jak najwiecej slonka i tego, by te dwa tyg zlecialy w migu tak jak wczorajszy dzien :)
Witaj Paulynko!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jestem po wszystkich i nadrabiam zaległosci na forum hehe..Obroniłam na 5 moja prace dyplomowa:D , a wczoraj zdałam poprawke na 3:):D
Bardzo sie ciesze...ale widze ze ty pochłonieta nauka..straszne zycie ucznia :P :lol: :lol:
Ale ty szybko jedziesz ta dietka..ciuchy ci spadaja komplementy kazdy ci Prawi no no ŁAdnie poprostu:)
A i bede trzymac kciuki na tym egzaminie...wygrałas zawody wiec i i ratownikiem tez bedziesz:) Wierze w To:!:)))
No a dietka jak zwykle fenomenalnie:D:)
Jestes boska:*
Witaj Paulinko
Widzę , że wczoraj zaliczyłaś udany dietkowy dzionek. Oby tak było dalej. Chociaż nie wiem , po co to piszę , bo Ty jesteś chyba najdzielniejszą dietkującą osobą , jaką znam. Wystarczy brać z Ciebie przykład, a dietka jest prawdziwą przyjemnością.
Paulinko życzę udanych zakópków. Jak wyjdziesz w nowych ciuszkach, to się nie opędziesz od kawalerów.
Życzę miłego popołudnia
Buziaczki
Witajcie !!!!
No wiec dzisiaj juz 2 dzien! Leci szybciutko ten czas :D Dietka idzie swietnie, oby tak dalej!!! Pogoda troszke sie zepsula, wczoraj wielka burza dzisiaj pochmurnie, ale teraz w sumie wyglada sloneczko. Marze tylko o tym, zeby zdac ten kurs na ratownika i dobrnac do wakacji... Nawet sobie nie wyobrazacie, jak jestem zmeczona tym LO :roll:
Jutro jade do Bialegostoku do dermatologa, z ginekologiem nie wyszlo, bo ma rezerwacje... i mnie nie wcisnie :( Nie obedzie sie tez bez zakupkow :wink: W czawrtek mamy w szkole jakis dzien sportu, wiec nie bedzie normalnych zajec... Ufff luzik :lol:
Moj dzisiejszy jadlospis :
sniadanie : omlet z 2 jaj + plasterek zoltego sera ze szczypiorkiem Hohland + lyzeczka majonezu light, kawa
obiad : parowka + sorowka z kapusty pekinskiej, 1/2 szklanki soku FIT 8 warzyw
kolacja : 100 g twarozku, kawa
*woda, 1 czerwona herbata, 20 pistacji, jogurt naturlany + lyzeczka kakao
:arrow: 45 minut plywania na basenie
Dzien znow udany :wink: Powaznie urozmaicenie jadlospisu pomaga bardzo :D Staram sie pic dziennie 2 litry wody.
Pisalam juz wczesniej o tym, ze jadam zawsze o tej samej porze, ale wspomne jeszcze raz :D Jedzenie posilkow od 2 miesiecy o tych samych godzinach sprawilo,ze nie mam paskudnego ssania w zoladku :shock: Dopiero jak zbliza sie pora jedzonka brzuszek mowi "Jesc :P ". Sprobujcie tak 8)
Podaje przepis na moja sorowke z kapusty pekinskiej :
-2 plastry pomidora, 1/3 zielonego ogorka, 4 liscie kapusty pekinskiej, rzodkiewka, szczypiorek, stolowa lyzka oliwy z oliwek, sos salatkowy - koperkowo-ziolowy Knorr - ja rozcienczylam w lyzce wody, niecala lyzke tego sosu
Wszystko kroimy, dodajemy sos i oliwe i mieszamy :D Mi BARDZO smakowalo i zassalo na kilka godzin :wink:
Przepis na twarozek na slodko :
-zoltko jaja kurzego, lyzeczka cukru, 100 g twarozku
Wszystko wkladamy do szklanki i miksujemy mikserem. Pycha :D
Pozdrawiam WAS mocno, jak wymysle jeszcze jakies danko to podam tutaj przepisik :wink:
Buziaczki :*:*
Paulinko pozdrawiam cie mocno i ciesze sie, ze dietka idzie ci super!! Juz niedlugo bedziesz taaaaka laska! (W sumie juz jestes!)
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka358.jpeg
Dzis nasze swieto kochanie:-*
Oby twoja wizyta u derematologa sie powiodła:)
Zdała egzam z ratownictwa:)
Miała piekne swiadectwo:)
Wazyła te 60 kg!:)
Zeby wizyta u ginekologa doszła do skutku i by ci pomogła:)
Podbojow miłosnych w wakacje:-*
I wzsystkiego czego sobie zazyczysz:*
Hej Paula:)
wszystkie dzieci nasz są :)
więc spełnienia marzeń i samych radosnych dni życze
http://kartki.o.pl/img2/natura/wiosn...en/pic/040.jpg
Paulinko wpadam z pozdrowieniami w ten radosny dzien dziecka.........
Mam nadzieję , że w szkole macie luzik.........
Życzę miłego dzionka
Asia
Witajcie Kochane !!!
Ja tylko na momencik. Mamusia zwolnila mnie z 2 lekcji, bo niedlugo wyjezdzamy do tego lekarza :? Ale to dobrze, bo lepiej dojechac wczesniej niz sie spieszyc...
Dziekuje WAM bardzo za zyczenia! Ja rowniez zycze Wam wszystkiego naj naj naj :*:*
Dzien, jak narazie bardzo udany :wink: Tata powiedzial, ze jako prezent zasponsoruje mi sprzet ABC :D - pletwy, maska, rurka. Nie jest to tanie, wiec sie ciesze no jak dziecko 8)
Acha tak, jak mowilam dzisiaj bylo wazenie i 62 kg :lol: Okres sie skonczyl to i wagusia mniejsza. Pomiarki zrobie pod koniec tygodnia, bo narazie nie mam czasu...
Uciekam
Buziaki dla WAS:*:*:*
Paulinko wszyscy jesteśmy dziećmi!
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka775.jpeg
Buziaczki Słonko! :)
GRATULACJE Z POWODU WAGI :) IDZIE CI ŚLICZNIE :) PIEKNIEJESZ W OCZACH :D
Znalazlam odrobinke czasu i zrobilam pomiarki cialka. Sa BARDZO zadawalajace :P
:arrow: 1 kwiecien / 25 kwiecien / 11 maj / 1 czerwiec
:arrow: LYDKA : 39,5 / 38 / 37,5 / 37 :arrow:- 2,5 cm
:arrow: UDO : 62 / 58 / 56 / 53,5 :arrow: -8,5 cm
:arrow: BIODRA : 100 / 96,5 / 94 / 91 :arrow: -9 cm
:arrow: BRZUCH POD PEPKIEM : 91 / 87,5 / 81 / 79 :arrow: -12 cm
:arrow: BRZUCH NAD PEPKIEM : 81 / 73 / 70 / 68 :arrow: -13 cm
:arrow: BIUST : 92 / 90,5 / 88,5 / 87 :arrow:- 5 cm
:arrow: BICEPS : 28 / 27,5 / 26,5 / 25,5 :arrow: -2,5 cm
WYNIKI IMPONUJĄCE :shock: :D
Paulinko ale z Ciebie laseczka :lol:
Czesc Paulynko! Jak przeczytalam Twoje wymiarki to az zamarlam z wrazenia. Sa naprawde wysmienite. Najlepiej efekty widac, jak wlasnie napisalas jak sie zmienialy rozmairy. Konsekwentnie i do celu. I gratuluje wagi. Na dzien dziecka zycze Ci naprawde szczeze zeby te wyniki nigdy sie nie zmienily. Choc jestem pewna, ze nigdy bys nie dopuscila do powrotu, zaczynasz nowe zycie :) duzo sloneczka i juz trzymam kciuki za niedziele :)
Paulina jestem pod wrazeniem...
hm. a oprocz plywania to Ty uprawiasz jakis sport? mzoe zaczne chodzic tak przynajmniej 3 razy w tygodniu na ten basen? :roll: :idea:
Hej !!!
Nie dawno wrocilam z Bialegostoku. U lekarza wszystko w porzadku :wink: Mozna powiedziec, ze wyleczyl mnie ze wszystkiego :!: Do ginekologa za 3 miesiace, bo powinno sie robic drugie badanie po pol roku, wiec dobrze sie zlozylo :D
Dziekuje Wam za wszelkie pochwaly :D Rowniez bardzo sie ciesze :lol: Ale dalej daze do mniejszej wagi i lepszego wygladu. Jestem wysoka, mam masywna budowe ciala i potrzeba mi jeszcze zrzucic troszke kilo :P
Moj jadlospis :
sniadanie : parowka na cieplo + lyzeczka musztardy, serek wiejski, kawa
obiad : 1/2 kalafiora + plasterek zoltego sera ze szczypiorkiem Hohland
kolacja : 100 g twarozku, 3 plastry poledwicy z odrobina majonezu light
*woda, 20 pistacji, jogurt naturalny z lyzeczka kakao
No dietka idzie znakomicie, dzisiaj sie troszke wkurzylam, bo kolacje zjadlam kolo 20:00, a zawsze szamam po 18:00... Ale nic, jeden dzien nie nic nie zrobi :wink:
Jesli chodzi o sport jaki uprawiam, to intensywnie plywam no i nie wiem duzo ruchu - zabiegana wciaz jestem :D A do tego spalam kalorie, dzieki humorkowi 8) HiHi
Caluje Was mocno, postaram sie dzisiaj pozagladac do waszych pamietniczkow, ale nie obiecuje... Zmeczona jestem i nauka czeka :(
Buziaki :*:*:*
Paulynko,ja tez ci zycze wszystkiego naj i cóz moge powiedziec,gratuluje tak wspaniałego wyniku :!: :!: :!: jesteś wielka(w sensie nie fizycznym :wink: ) :!:
PAULINKO GRATULACJE
I WSZYSTKIEGO DOBREGO W dNIU dZIECKA - MOŻE JA KTÓREGOŚ Z MOICH SYNÓW ZA CIEBIE WYSWATAM????
cAŁUSKI
gRAŻYNA
Paulinko gratuluje serdecznie i zycze wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka! Jestes wzorowa odchudzaczka, kochanie. Juz nieduzo ci zostalo do celu!
http://www.tulipan.com.pl/images/kids.gif
Paulyna...gratuluję wagiWWW
Doszłaś do 62 kg...co jest moim celem ostatecznym.Brakuje mi jeszcze 3 kilo w dół...mam nadzieje ,że dotrwam...
ale podziwiam,bo u Ciebie jakoś ostatnio kilogramy poszły szybciutko...serdecznie gratuluję...
Ciekawa jestem jakiego jestes wzrostu??
Witaj Paulinko
Gratuluję wagi i wymiarków. Są naprawdę imponujące. Tak niedużo zostało Ci do osiągnięcia celu.........Tylko pozazdrościć...........
Bardzo się cieszę , że u lekarza wszystko w porządku..........
Życzę udanego dzisiejszego dnia
Paulniko a ile Ty masz dokładnie wzrostu , bo nigdzie się nie doszukałam.......
Buziaczki :P :P :P :P :P :P
Czesc Paulinko, mam nadzieje, ze czwartek mija ci cudownie, tym bardziej, ze chyba o ile pamietam mialas miec dzisiaj wolne, prawda? w szkolce, to znaczy. Ja takze jestem ciekawa ile dokladnie masz wzrostu bo okreslenie wysoka jest bardzo intrygujace :) a nie wierze, zebys byla masywna, co to nie, po takich wymiarkach? To dobrze, ze jestes cala zdrowiotka, to najwazniejsze, mysle, ze za te trzy miesiace u ginekologa tez bedzie lepiej i moze w koncu pozbedziesz sie tych bolow. Swoja droga podziwiam, ze tak konsekwentnie chodzisz do niego, ja bylam tylko raz, z powaznej sprawy (niespodziewany zanik okresu) i od tamtego razu ani razu. To chyba nawet zle..
nic, nie bede sie tu rozodzic, zycze udanej reszty dnia, aby ci starczylo na wszystko sil i energii!!
Witajcie laseczko kochane !!!
Na poczatku chce Was przeprosic, ze zagladam do Was rzadko, a jesli juz to na chwilke... Ale naprawde strasznie zabiegana jestem... Zbliza sie koniec roku jest duzo nauki, musze trenowac na baseniku i wogole... Mam nadzieje, ze sie na mnie nie gniewacie, bo bym tego nie przezyla :D
Zaczne od tego, ze z dietka swietnie! Ale ostatnio nie mam czasu na jedzenie... Jem w locie, bo nigdzie sie nie wyrabiam... Ale staram sie miec posilki urozmaicone, wiec witaminki sa dostarczone :!: Dzisiaj uplynal juz 4 dzien na I fazie 8)
Pytacie, jak w szkole? No wiec dzisiejszy dzien byl cudowny! Dostalam piec pozytywnych ocenek :lol: i bardzo sie z tego ciesze :!: Ale to nie koniec tego balaganu, bo czeka mnie jeszcze troche klasowek itp... Musze to przetrwac, a pozniej dopiero bede sie cieszyc z wolnego !!!
Napisze jeszcze o kursie plywackim... No wiec egzaminy byly w zeszla niedziele. Mnie i Bernadetty nie bylo, bo obie bylysmy niedysponowane... Ale zalatwilysmy sobie tak, ze egzaminy zaliczylysmy dzisiaj :!: Mialysmy to zrobic w przyszla niedziele, ale udalo sie wczesniej z jednym egzaminatorem :!: Wiec to kolejny powod do zadowolenia! JUPI!
Zaliczylam :
:arrow: 25 m pod woda
:arrow: 50 m holowania stylem zeglarskim
:arrow: 25 metrow holowania za rzuchwe
:arrow: 25 holowania za doly pachowe
:arrow: 50 m (czasowka) 45, 50 s :D
Jestem zadowolona :wink: Nie w ten weekend, ale w nastepny mam wyjazd do Rajgrodu - tam odbedzie sie koncowy egzamin + egzamin z teorii. Mam nadzieje, ze bedzie OK :P Pawel (egzaminator) mowil, ze beda tam nam dawac obiadki HiHi, a ja mowie, ze mam diete i jadam swoje jedzonko :lol: A on juz sobie zarezerwowal moje posilki :twisted: Ale kto wie, moze sie skusze na porzadne obiady, bo w koncu energia bedzie mi niezbedna :!:
Pytacie o moj wzrost - mam ok 174 :D Ale jestem raczej grubej kosci... Takze nigdy nie bede chudziutka :D Jak bede miala nowe fotki to Wam je pokaze!
Moj dzisiejszy jadlospis :
sniadanie : sorowka z feta, twarozek domowy Piatnica, kawa
obiad : omlet z 2 jaj + lyzeczka majonezu light
kolacja : filet sledzia(raczej niewielki), jogurt naturalny + lyzeczka kakao
*woda, 2 czerwone herbaty, 1 - Figura 1, kawa, 20 pistacji
sorowka z feta - 3 plastry pomidora, kawalek papryki, 1/3 zielonego ogorka, 2 plasterki poledwicy, kawalek sera Feta, troszke szczypiorku.
Wszystko kroimy w kosteczke, mieszamy i szamamy :P
Laseczki nie wiem czy zdarze dzisiaj poodwiedzac WAS wszystkie... Postaram sie, ale nie obiecuje! Pozdrawiam Was mocno i dziekuje za pochwaly w moim kierunku :!:
Wy rowniez jestescie swietne!
Buziaki podwojne :*:*:*
Pauluś wymiary bombowe :D oby tak dalej :d teraz to już zostało Ci nie duzo TYLKO 2 kilo i dalej walka o utrzymanie wagi :D...Ja może jestem i świetna -jak napisalaś, Ale za to TY jesteś cudooooooooooooooooooowna :D Buziaki :*
Pozdrawiam Paulinko :D
Ciekawa jestem ile bys pisała gdybyś miała czas :shock:
[b]GRATULUJE WYNIKÓW I W SZKOLE I NA KURSIE
Spokojnego wieczora i byle do wakacji
Grażyna
Paulynko sciskam serdecznie i dziekuje za pamiec!!! :D :D :D
http://annie-gades.republika.pl//geddes142.jpg
Cześc Paulyno :D
Mówisz masz 174, wazysz 62 i nie jesteś szczuplutka????? hmmmmmmmmmm :roll:
Gratuluję fajnych wyników w szkole i na na egzaminkach pływackich.
Pozdrawiam
Pomzie
Witaj Paulynko:D!!!!
:arrow: Gratulacje sukcesow w RAtownictwie hihih ...jestes najlepsza:D!!!
:arrow: Superowo ze masz megasnie pozytywne ocenki:D!!!
:arrow: a twoje wymiarki...to kochanie Agencja modelek sie kłania:D!!!! chociaz Pomzie ma racje..tyle wzrostu i 62 kilo..to chyba nie musisz sie odchudzac juz :)..ale kazda kobieta wie swoje..wiec ci juz nic nie bluzgam:D!!:)
:arrow: i nie przepraszaj ..ze za czestu nie bywasz tutaj..ale nauka najwazniejsza:D!! i sie ucz pilnie b miec ładne swiadectwo:D ..a pozniej podboje wakacyjne:D!!!
:arrow: Powodzenia na dalszych egzaminach ratowniczych:D napewno dasz rade...i pełna podziwu stanowczosci jestem dla Ciebie wobec egzaminatora z tymi posiłkami:D
Buziaki kochana:D!!!:*******
I trzym sie cieplutklo i ładnie sie uczz:D!!!
Paulinko Ty jesteś taka idealna , że nie mogę Cię przestać chwalić...........................W szkole same dobre oceny , dietka idzie Ci rewelacyjnie, egzaminy na basenie pozdawane......................Wielkie , wielkie gratulacje.........za zapał i naprawdę dużo pracy włożonej w te wyniki.......
A co do wymiarów..........No cóż jezeli tak bardzo się upierasz , że nigdy nie będziesz chuda , bo jesteś grubej kości , to ja twierdzę , że jesteś szczuplutka , zgrabniutka i super laseczka.
Miłego weekendziku
Buziaki
Paulinko, jak Ci sie udalo to wszystko zrobic na basenie w jeden dzien ?? Jestem pod wielkim wrazeniem, naprawde, musisz byc niezle wysportowana, czyli to wyklucza, abys byla grubej kosci. Podziwiam caly czas Twoj upor i ciesze sie z kazdego sukcesu. I najlepiej nie martwic sie tym co bedzie za tydzien, tylko zyc dzisiejszym dniem, a moze na tym ostatnim egzaminie, juz bedziesz miala swoja wymarzona wage i problem z tymi obiadkami sie sam rozwiaze? :) pozdrowienka!
Witajcie Misiaki !!!
No zaczne od tego, ze dzisiejszy dzien w szkole rowniez przezylam :!: I bylo calkiem niezle..., nie liczac oczywiscie potwornego bolu glowy :shock:
Rano wzielam tabletke, ale pozniej nawrocilo... Na ostatniej lekcji az lzy mi lecialy, tak mnie bolalo :( Babka az sie wystraszyla - odrazu tabletka woda.
Teraz juz calkiem niezle, a znow jestem totalnie zmeczona po tym togodniu...
Pocieszam sie, ze jeszcze 7 dni nauki szkolnej i beda luzy...
Z dietka bez zastrzezen, ale spodnie, ktore kupilam miesiac temu sa za duze :!: I to bardzo, musze zaczac wszystko zmniejszac... Jejku nie wiem czy sie cieszyc, czy plakac w tym momencie... , bo mialam tyle portkow, a teraz wiekszosc za duza :!:
Moja jadlospis :
sniadanie : 1/2 gotowanego kalafiora + plaster zoltego sera ze szczypiorkiem Hohland, kawa
obiad : 60 g twarozku + 2 plastry poledwicy z odrobina majonezu light, jogurt naturalny bez cukru + lyzeczka kakao
kolacja : sorowka z kapusty pekinskiej + parowka
*woda, 20 pistacji, serek wiejski, kawa
Tak wogole to BARDZO sie ciesze, ze wychwalacie moja osobe :D Tak, jak pisalam wielokrotnie bardzo sie staram, bo mialam ciezki okres w zyciu i przytylam stanowczo za duzo :shock: Z tego powodu cierpialam na brak humoru i wszystko mnie dolowalo... zaczelam sie uzalac nad soba jednym slowem...
Teraz bedac na diecie, chce totalnie wszystko zmienic. A dobre odzywienie sprzyja temu bezwzglednie.
No sama sie dziwie, ze egaminki poszly tak zgrabnie :D Balam sie niesamowicie, ale jeszcze czekaja mnie podobne 10-12 czerwca. Trzymajcie wtedy za mnie kciuki, bo ... :twisted:
Misiaki, uciekam, bo mam gosci !!!
Buziaki :*:*
Paulinko! Dietka znwou wzorowa! Spodniami sie nie martw! mniejsze beda jeszcze fajniej na tobie wygladaly!!! zycze ci udanego weekendu, rybko :lol:
Nio wpadam z rewizyta kochanie..po za tym na twoja prosbe pisze przepis na ten omlet:)
To najpierw meritum sprawy:D
Omlet Light - 155 kalorii
Składniki:
1 jajko
2 łyzeczki ( nie łyzki) maki
2 łyzeczki mleka
Wymieszac powyzsze składniki i upiec na patelni wysamarowanej tłuszczem, ja proponuje taki olej roslinyn co w 70 procentach zawiera oliwe z oliwek i jest tanszy od oliwy z oliwek :)
Mnie smkaował ze konfiturami...wogole bałam sie go zjesc bo raz po zrobieniu omleta z Super Linii dostałam grypy zoładkowej ...ale wyszedł i smakowało:)
w kazdym razie zycze smacznego:*
Nio i chciałam Cie jak zwykle pochwalic za dietke...bo poprostu na 7!!!! :)
Ten bol głowy pewnie jest od tej nauki...i jeszcze tak duzo trenujesz na tym basenie to wyciencza twoj organizm, ale mam nadzieje ze szybko minie okres tego zakucia, i bedziesz mogła cieszyc sie zdrowkiem:).:)
I kochnaie nie ma co płakac:)
Musiałas sie liczyc z tym ze jak zaczneisz sie odchudzac to spodnie sie zwieksza a ty zmalejesz :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Wiec nie płacz tylko z radoscia do krawcowej pedz:)
Oj Paulynko..wiesz teraz tak mam ze ciesze tym całym odchudzaniem ciesze sie zyciem:) i to wszystko dzieki diettce dzieki WAM!!!
wiesz od 2 tyg nie łykłam zadnych słodyczy batonow ciastek , no były 2 lody, ale lody mozna szybko spalic:)
I nawet mi do nich nie ciagnie:P
Wogole pani w warzywniaku podarowała mi 3Bita mojego ulubionego batona za to ze skonczyłam szkołe:) ..i terza sobie lezy w torebcce i nieiwem chyba go oddam bratu:) ..o moze chcesz oddam w twoje rece hehe ..:)
W kazdym razie nie mma na niego ochoty ....i nie zjem go !! Ale stanowczosc!!:)
To mi sie Podoba w sobie!!
OJ Malinka sie zmieniła:)
Buziaki kochanie:*