dzięki Gośka
młodszy jest taki całyśny, że hej, ale w d... daje za trzech. Starszy też jest kochany, ale zaczyna mi pyskować i muszę go trochę utemperować, ale w miarę grzeczny.
Baśka po co ci 20 papug, gdzie ty je mieścisz???
Ale wypiękniałaś
Wersja do druku
dzięki Gośka
młodszy jest taki całyśny, że hej, ale w d... daje za trzech. Starszy też jest kochany, ale zaczyna mi pyskować i muszę go trochę utemperować, ale w miarę grzeczny.
Baśka po co ci 20 papug, gdzie ty je mieścisz???
Ale wypiękniałaś
Ewa no niestety moja teściowa kocha ptaszki latem mają wielką klatę na podwórku pod altaną a zimą w garażu zimują :wink: :lol: ale jak ćwierkają :roll: najlepsze są nimfy jak walczą o miejsce na patyku :wink: :lol: :lol: oj mieliśmy jeszcze pielęgnice pawio okie ale musieliśmy oddać bo niestety nasze akwarium przestawało je mieścić bo wyglądały jak karpie na Boże Narodzenie :roll:
Dobra ja już po obiadku :wink: bigosik z papryczki zaliczony :D
Basia, siku :oops: :oops: :oops: Jesteś śliczna :?: :?: :?: A co z włosami :?: Miał być też fryzjer :!: :wink:
Basia, to tylko dzisiaj o tej kawie i bigosiku :?: Biegusiem coś wszamać :!:
chyba się pożegnam
ja pracę kończę na 277 kcal po kanapce było tylko kawa i jabłko pa
a teraz pędzę zajrzeć do skrzyneczki, żeby obejrzeć zdjęcia Ewci i jej dzieciaczków :lol:
a ja mam za soba to jablko o ktorym wspomnilam i jeden jogurcik bio cos tam :lol: :lol: :lol:
I zaraz sie podliczam
Dorka już lecę :wink: :lol: :lol:
Buźkę mam jak pupcia niemowlęcia a do fryzjera umówiłam się jutro bo idę razem z koleżanką co by nam smutno nie było :wink: :lol: :lol:
Ewcia, a czemu ja tych zdjęć nie dostałam :?: :cry:
a ja serek wiejski 3% i pomidorka
:cry: i zdjęć nie mam, buuu :cry:
Dorotko wyślę ci jeszcze raz