http://eu2.inmagine.com/img/ingram/i...gseyth1073.jpg
Jupimorku, wielki cmokas dla Ciebie :D
czuwam :!: :D
Wersja do druku
http://eu2.inmagine.com/img/ingram/i...gseyth1073.jpg
Jupimorku, wielki cmokas dla Ciebie :D
czuwam :!: :D
Cudownej niedzieli i nowego tygodnia życzę :D
http://www.bank-zdjec.com/foto_galer...DSCN4148_b.jpg
Pozdrawiam
***
Grażyna
http://eu2.inmagine.com/img/mixa/mx034/mx034055.jpg
Truskawki od aniołka :D :wink:
Jupimorku myślałyśmy o Tobie
Wracaj do zdrowia
Ale nie tak natychmiast bo rozumiem , że masz zwolnienie i w domu jesteś . Ach ! Co za uroczy stan być w domu w powszedni dzień .
Wyjaśniło się dziś gdzie stoi schronisko Przytulnia . Otóż ma jedne okna na Tatry , a drugie na Jurę i jest pomiędzy nimi - czy tak będzie dobrze ?
Pozdrawiam Cię gorąco
i jeszcze dostać pieniądze :roll: bo ja jak choruję, to podwójnie tracę niestety :roll: Justynkom zdrowiej koffana :DCytat:
Zamieszczone przez DAGMARA7
Buziaki
***
Grażyna
http://eu2.inmagine.com/img/fancy/fa...fan2011646.jpg
Jupimorku, Twój aniołek wciąż czuwa :!: :D
http://img157.imageshack.us/img157/5...e011rrroa1.gif
DO PRZYJACIÓŁ
Gdy dzieje się krzywda
Lub gdy jest mi źle
To Wy Przyjaciele
Jesteście przy mnie!
Łzy ocieracie
Słowem wspieracie
Otuchę w serce
Dzbanami wlewacie!
Bo dobrze wiecie
Że ja wiem też
Co to jest Przyjaźń
Co mieści się w niej
Miłość i szczerość
I ciągłe dbanie
By nigdy nie znikła!
By KOCHAĆ
Was stale!!!
http://img157.imageshack.us/img157/5...e011rrroa1.gif
Jupimorku przesyłam pozdrowienia :)
zdrówka CI zyczę!!
Cytat:
Zamieszczone przez GAYGA
Kochane Kumoszki nie siedzę w domu :twisted: chciałabym bardzo , bardzo :roll: by dojśc do siebie tak jak życzycie ale niestety albo leczenie albo kasa :roll:
Mogę chorować ale automatycznie mam obniżoną stawkę godzinową o 0.80 groszy na cały miesiąc. I oczywiście dni zwolnienia jeszcze płacone 80 % . Mogę zamiast chorobowego wziąć "ps" ( postój) ale za to wolne zero pieniążków a jeśli do tego ogromne zamówienie albo francuzi na karku :twisted: to można zapomnieć o wolnym :evil:
No cóż, taka praca .... dalej nie narzekam bo mogłoby być jeszcze gorzej. Jak nieraz o czymś mówię to się dziwią , że mam tak dobrze :shock: :lol: ( paranoja)
Nie poodwiedzam Was jeszcze dziś bo już łóżko mnie woła :lol:
Dziękuję , że tu bywacie i że jeszcze mnie pamiętacie :D :D :D
BUZIAKI dla WAS WSZYSTKICH :-************************
http://www.galeriacyfrowe.pl/p/0/d/62173.jpg
Oszzz shit no to straszne, ze nie możesz isc polezeć... ale mam nadzieję, że już przechodzi?????? Jak choroba to pewnie nie wybierasz się nad Balaton? jakbyś miała taki zamiar to daj znać :D! Buziaaaaki i trzymaj się tam i tu... :D! :D:D:D:D
http://www.festus.pl/img/19/226/133_lody.jpg