-
dzięki,że mimo zmęczenia wpadłeś do mnie
Spokojnego weekendu

***
Grażyna
-
Maxio. Dawno mnie tu nie bylo. Ale nigdzie mnie nie bylo, bo nie dietkuje...hehe..tyje...ale tak pozytywnie
Jednakze chcialam ci pogratulowac tutaj twojego samozaparcia i wytrwalosci i ciesze sie, ze waga leci!
Tak trzymaj!
-
Ups
podciągam do góry,żebys nie starcił tyle czasu co ja szukając Twojego wątku

Pozdrawiam
***
Grażyna
-
Hej Max!
Pozdrawiam juz bardzo wiosennie.
Pracuje nad soba i ucze sie jesc wg planu.Bywa roznie,ale ogolnie jest coraz lepiej.
Waga tez spada i to jest to!
-
Miłego weekendu

***
Padnięta Grażyna
-
no widze ze juz wszystko u Cibeie jak nalezy! u mnie powoli zaczelo wracac wszytsko do normy ijuz dupa wielka i sie .. no wlasnie ! verdomme! ale jaoso to bedzie! dzis miala m pierwszy egzamin na sesji konczacej ten etap kursu , ama nadzije ze nie jestem az takim amtolem zeby 50% z calego kursu nie uzyskac, chcialabym przejsc po swietach i po powrociez polski do kolejnego etapu i przejsc tez na franuczki! im wiecej bede poza domem tym lepiej dla mnie. no chyba. odzylam od czasu kiedy zaczelam szkole,,hormony troszke poadly choc znow przed okresem placz emi sie troszke i kolpoyy moje niestety dziela mneiz christofem ale jakos dojdziemy mam nadzieje do porozumienia.
z dietka spoko spoko, zaczelam zaliczac piekne upadki na zeby ale si epodnioslam , za chwilk ew mega szybkim tempie poczytam co daje picie alpro soji( skutecznie zapycha mnie w skzole kiedy jestem glodna, pije ok 3* 250 ml dziennie, no a dzis az 4 male kartoniki, ale spoko spoko, czasu na jedzenie nie mialam, no w czwatrek mam ustny i az sie oje, no ale jakos to bedzie! coz lece juz powoli i zastanawiam sie czy christof wroci za 20 min czy nie
trzymaj sie dzielniekolego drogi maxie, wpadnie po egzaminach do Cibei na dluzej, moz wz dobrymi wiesciami, ze dostalam atest ze szkolki i ze kiloski w dol polecialy, durna waga stoi na 65.5 i do kibelka mi sie kilka dni nie chodzilo, ale co am, byle do przodu!
buzki!
-
Maksiunia?
gdzie Ty sie podziałes?
Daj człowieku znak jakies zes wsrod zywych bo niewiasta w niepokoju
-
Jakos pusto tu bez twoich wpisow
-
Tu juz kwiecien sie rozsiadl a Ty gdzie?
Pozdrawiam slonecznie!
-
Cześć wszystkim, którzy jeszcze czasami mnie czytują
Tylko na chwilkę, żeby nie milczeć z rozdziawioną gębą jak mnich w sklepie Beaty Uhse... Wypadki, które działy się w moim życiu jakiś czas temu, wywarły na moje życie większy wpływ niż mi się wydawało (zresztą wcale nie do końca negatywny). Potrzebuję czasu dla siebie, oderwania się od forów, ludzi, kontaktów... Ciężko pracuję nad sobą, ale przez moment chciałbym sam ze sobą.
Z odchudzania
nie zrezygnowałem, nie przybieram w pasie, hehehe, myślę, że po świętach będę mógł nawet zejść z tickerem (mimo świąt!), skończę co zacząłem. Jeszcze was tutaj wszystkich pomęczę!
Potrzebuję czasu dla siebie... Nikogo nie czytam - PRZEPRASZAM! - nigdzie nie łażę po forum... Nadrobię zaległości od około 20go kwietnia.
Najlepszego dla wszystkich!
MAXicho
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki