Klubowiczko gratuluje!!!ja postanowilam ze kolejne wazenie 1 kwietnia .... bo tak to sie nakrecam tym ciaglym wazeniem
![]()
Spadam pocwiczyc troche na orbitku....(tylko taki mam ruch)
Klubowiczko gratuluje!!!ja postanowilam ze kolejne wazenie 1 kwietnia .... bo tak to sie nakrecam tym ciaglym wazeniem
![]()
Spadam pocwiczyc troche na orbitku....(tylko taki mam ruch)
Zakładki