-
:D witaj Agitku -wpadlam zapytać jak idzie odchudzanko :?: :?: Widze ,ze walczymy kolezanko i bardzo dobrze takie sa nasze zamierzenia .Odchudzic sie i pozniej dopiero bedziemy walki toczyć :!: :!: :!: :!: O kazdy dkg/hihihiiiiiiiiii/ciekawe czy tez nam tak dobrze pojdzie .ale co tam dla nas damy rade i tyle :!: :!: :!:
Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze wytrwalosci w dietkowaniiu i gubieniu kiloskow.Wlasnie dzisiaj weszlam na wage i......................zauwazylam na osi 76 ,ale jeszcze nie zmieniam suwaczka ,poczekam z 2-3 dni.Podsylam caluski -trzymaj sie .
http://www.sirmi.ic.cz/fantazie/5.gif
-
hej laseczki:)
jestem WŚCIEKŁA na siebie :evil: bo w tym tygodniu dałam taki popis obżarstwa że lepiej nie mówić :oops: normalnie chyba jakiś duch nieczysty we mnie wstąpił
oczywiście na skutki nie trzeba było długo czekać waga znów pokazała 90 :cry: :cry: :cry: ale nie będę zmieniać tickerka tylko jak najszybciej postaram się do niego dopasować.
Tak bardzo chciałabym zobaczyć na wadze 70 do wakacji na które jade na początku sierpnia ale to na razie nie jest możliwe bo zostało już za mało czasu :( ale nie będę się załamywać i mam nadzieje że co się odwlecze to nie uciecze :wink:
Dzięki że zaglądacie do mnie mimo że dość rzadko tu zostawiam wpisy :D
Pozdrawiam serdecznie
-
Cześć Laska :)
Witam i o zdrówko pytam! Jak tam odchudzanie? Ja narazie dałam za wygraną :( Siedzę i myślę, że wyglądam na słoń oraz nic się w tym temacie nie zmieni. Zero motywacji! Może jak poczytam o sukcesach innych to się zmobilizuję!
Masz może jakieś info od Glubki? Ciekawe czy schudła do wesela? :)
-
AAAAAAAAA........
ale niespodzianka :D :D :D :D :D :D
Agulka jak miło że do mnie zajrzałaś
myślałam że zniknęłaś na dobre,
nowego śladu po Glubce już też niestety dawno nie widziałam :(
nie mam żadnych wieści o niej a nie ukrywam że fajnie byłoby się znów spotkać
A jak tam odchudzanie u mnie... tak jak widać na tym moim wątku na którym sporadycznie coś nabazgrze, różowo niestety nie jest :? bo idzie mi to wszytko cholernie ciężko, niby jestem na półmetku ale jak tak dalej pójdzie to zgubienie jeszcze tych 20kg które pokazuje tickerek zajmie mi pewnie jeszcze jakieś 10 lat :mrgreen: hihihi ale może w końcu uda mi się cel osiągnąć
jedno wiem napewno cholernie ciężko było pozbyć się tych 20kg i mam nadzieje że już nigdy nie dopuszcze by one powróciły :!:
Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę motywacji, wiary w siebie i sukcesów w gubieniu kilogramów
... i jeszcze jedno stanowczo nie pozwalam Tobie na to byś siedziała i myślała, że wyglądasz na słoń, w końcu wiem jak wyglądasz i zapewniam że wcale tak tragicznie nie jest :!:
-
podsumowanie czerwca niestety nie jest wesołe :roll:
bilans wyszedł na zero, waga nadal pokazuje 89kg
no to zaczynamy lipiec :)
-
PRZESYłAM SłONECZNE POZDROWIONKA :)
Melduje,że wróciłam ;)
W wolnym czasie postaram sie nadrobić forumowe zaległości...
http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto...22043582_d.jpg
-
-3 kg :)
Jednak postanowiłam, że albo teraz albo nigdy!
Narazie dieta Cambridge. Drugi tydzień. Jakoś daję radę!!!
Hmm, zauważyłam że na jesień zbiera mi się na odchudzanie :)
Ale tym razem się uda!
HAWK!!!
-
witam dziewczyny.Wróciłam,z niezłą nadwagą.Ale od 1 pażdziernika walcze na nowo.
3kg juz poszły sobie i mam nadzieje,że nie wrócą.
A było już tak pięknie dwa bałwanki a teraz laska i dwa zera totalne zera.Ale nie poddaję się,walczę znowu. :)
-
Nieźle :( .Ja wracam ,a dziewczyny uciekają. :cry:
Ja walczę znowu i nie dam się :) .Wracajcie :!:
agitek80 i reszta WRACAĆ :!: WIELKOPOLSKA się poddaje :?: :!:
-
ARLETAP - ja ciągle walczę! -5 kg. Żadna rewelacja, ale na początek dobre i to :)
A jak u Ciebie?