-
Liebe bo cie pobije za brak wiary w naszych:P
ja Tam wierze bo lubie naszych piłkarzy :wink: i moze zdobeda sie na wiekszy wysilek w koncu patrzy na nich nie tylko cała Polska ale i Europa :lol: :lol:
nie siej mi tu propagandy pesymistycznej :lol:
i mi nie mow Wampirzyco o wypiekach ...dzis wstaje a w lodówce sernik na zimno z truskawkami :roll: juz go wachałam ale sie powstrzymałam :wink:
wiec ty tez z dala od słodkości :wink: :lol: :lol:
Buzka i
Polska...gola! Polska...gola! Taka jest kibiców wola! ;-)
-
08.06.2008 => 08+06=14 2+8=10 =>>> 1410 8) 8) 8) 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted:
-
Od 12 lat Niemcy nie wygrali meczu na Euro 8)
-
Dziś 1 123,60 kcal
i ok. 1,5 l wody.
Coś mnie brzuch zaczął boleć...grr...mięte sobie strzele bądź rumianek. Może trochę pomoże :roll:
"Od 12 lat Niemcy nie wygrali meczu na Euro" - i z nami nie wygrają :lol: :twisted:
Idę po tą mięte bo padnę :evil:
-
Kurcze noooo :evil: :evil: :evil: :cry: ... Przynajmniej Kubica dziś pierwszy był... :roll:
-
Waga pokazała dziś 83,9 kg :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Wiem, że na początku ubywa woda no ale...nikt mi nie zabroni się cieszyć :lol: .
Idę z przyjemnością zmienić suwaczek.
Miłego poniedziałku :*
-
Hej hej :)
Wpadam z rewizytą! No i gratuluję nowej liczby na suwaczku, najważniejsze, że w dobrą stronę się przesuwa :).
Co do pierwszych zdjęć, które dałaś na samiutkim początku, to ja dołączam się do chóru głosów, że chciałabym tak wyglądać.. ale każdy ma swoje zmartwienia i dobrze, że wzięłaś sprawy w swoje ręce :). A liceum to bardzo fajny okres w życiu, ma się znacznie więcej czasu niż na studiach, więc chudnij i ciesz się wszystkim, czym tylko można ;).
Pozdrawiam serdecznie, życzę udanego wieczorka i trzymam kciuki za dietkę,
C.
PS. A z Chorwacją i Austrią wygramy i tak, więc niech już Szwaby mają ten (jedyny na Euro :twisted: ) sukces..
-
Witam.
Dziś: 1 148,80 kcal i ok 1.5 l płynów
Aj....przynajmniej Podolski bramy strzelił. Też Polak :lol: A ci z PZPN-u niech sobie teraz włosy z głów wyrywają. Chciał Podolski grac w naszej reprezentacji kiedyś, to mu powiedzieli, że za słaby :lol: no to teraz mają :twisted:
Podanie do szkoły zaniosłam.
Jutro muszę donieść jeszcze jakiś tam świstek...
Jak mi się uda to zahaczę o Kielce. Tata jedzie do promotora to się z nim załapie i może jakąś MP 3/ MP4 zakupie ? :roll: Przyznam szczerze, że przydałaby mi się. Macie jakieś do polecenia :twisted: .
Zmykam się wykąpać a potem na meczyk :twisted:
Miłego wieczorku :wink:
-
Witam Cię Wampirciu :) widzę że zaczęłaś odliczać od stówki, ja od 5.06. robię zupełnie tak samo.... eeech... jak ja bym chciała żeby moja waga pokazywała to co Twoja obecnie :roll:
Ale co ja widzę, ja tu zaglądam do Ciebie a Ty mi zaraz znikniesz.... ale szczerze to chętnie bym z Tobą pojechała do tej Italii :) jedź, baw się dobrze i poderwij jakiegoś przystojnego Włocha :D
pozdrawiam i życzę sukcesów dietkowych i nie tylko!
-
Ja mam mp3 jakieś stare, wazne że gra ... ma dwa lata heh ;-)
Wiec konkretu nie polece ;)