Jestem nowa na tym forum.Czytam Wasze wypowiedzi i widze w nich wiele rozsądku.Wasze rady ,szczególnie te dotyczące sposobów peilęgnacji cskóry staram sie stosować.Moja skóra jest w stanie katastrofalnym.NIedawni urodziłam dziecko, miałamw ciązy ogroooomny brzuch-ale nie ma się czemu dziwić jesli w 8 miesiacu ważyłam ponad 130 kgTeraz 3,5 mies po urodzeniu dziecka jest 116
rozstepy i zwisająca skóra na brzuchu.Jako weteranka odchudzania chce znowu zacząć diete ale nie daje rady.Każdego dnia wstaje z mocnym postanowieniem że to już dziś zaczne zdrowo się odżywiac ale mniej więcej około 14 kapituluje.i tak jest już od miesiąca.Czas płynie a ja nosze te moje 116 kg.Dbanie o skóre lepiej mi wychodzi ale wiem ze bez diety i utratu przynajmniej 30 kg sie nie obejdzie.Moja docelowa waga to 75 kg ( jeszcze 4 lata temu wazyłam 72 ale dopadł mnie efekt jojo)
Dziś snów się najadłam ale jak zwykle jutro znów bede próbować pzrejść na diete choć jak widać brak mi samozaparcia i silnej woli![]()
![]()
![]()
Zakładki