Ok chyba tak zrobie - tj bede się ważyć oficjalnie raz w tygodniu - a kontrolnie co 2 dzień :) Tylko takie zmiany suwaczka co 1 kilosik bardziej mi pasuje do mojego ślimaczka :) Czy ktoś widział żeby slimak zapier... jak dziki osioł? :lol:Cytat:
Zamieszczone przez AmmyLee
Dziś mnie naszło na śledzie - z trudem się powstrzymałam, zeby ich nie kupic, bo nie byłam pewna czy można :?: słone toto i na dodatek trza by w oleju z cytrynka potrzymac :? Myslałam tez o tych z octu ale się boję że mnie obsypie - dla mnie ocet nie wskazany :( Z tego wszystkiego na obiad zjadłam same truskawki... ale mnie dalej skręca na te ŚLEDZIE - błagam napiszcie mi czy można i w jakiej postaci żeby nie były z abardzo kaloryczne?
Dziś spróbowałam soku wielowarzywnego Tymbark Fit i chyba zostanę jego fanką :) Super sprawa na cały dzień w pracy bo swietnie może zastąpić zupke :)