Dodano: 2015-10-02

Dieta dla łakomczuchów – menu na 7 dni Ocena: 4/5 Ilość głosów: 1

W tym tygodniu dieta dla wszystkich, którzy kochają jeść i uwielbiają ciągle coś podjadać – oni też mogą schudnąć, stosując naszą dietę. Dieta dla łakomczuchów nie wymaga zbyt wiele wysiłku, gdyż pozwala jeść często i nie dopuszcza do uczucia głodu.

Dieta dla tych, którzy kochają jeść

Główną zasadą tej diety jest jedzenie częściej, lecz mniej. Zamiast 3 większych posiłków dziennie, spożywa się 7 mniejszych. Taka dieta sprawia, że organizm zużywa więcej energii i nie odkłada jej w postaci tłuszczu. Powoduje też podniesienie temperatury ciała, co pomaga spalać tłuszcz. Dieta ta nie wymaga zbyt wiele wysiłku, gdyż pozwala jeść często i nie dopuszcza do uczucia głodu. Ważne jest przyjmowanie posiłków o stałych porach i zachowywanie odpowiednich przerw pomiędzy nimi. Jej jadłospis jest bardzo urozmaicony, dzięki czemu organizm dostaje wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy. Dziennie dostarcza ona ok. 1400 kcal.

Dietę tę można stosować bez ograniczeń czasowych, aż do osiągnięcia pożądanej wagi ciała.

Dieta pozwala zrzucić ok. 3 kg tygodniowo. Zaleca się przy niej picie dużych ilości wody niegazowanej, ziół oraz świeżych soków owocowych. Także zwiększenie dawki ruchu pozwoli na szybszą utratę zbędnych kilogramów.

dieta

Dieta dla łakomczuchów – jadłospis

Dieta dla łakomczuchów – przepisy

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane