Dodano: 2015-09-01

Dieta Jennifer Aniston – założenia, jadłospis, przepisy Ocena: 4.4/5 Ilość głosów: 5

Tym razem dieta prosta, ale skuteczna – pozwoliła aktorce zrzucić 13,5 kg w ciągu pół roku. Na jakich założeniach opiera się dieta Jennifer Aniston?

Dieta Jennifer Aniston

Proponowana w tym tygodniu dieta tym różni się od innych diet gwiazd, że jest nie tylko stosowana, ale i wymyślona przez jedną z nich. Tak, Jennifer sama ją ułożyła i nazwała „9:1”. Główną zasadą diety jest takie ułożenie dziennego jadłospisu, aby składał się w 90% z niskokalorycznych i niskotłuszczowych pokarmów, zaś 10% mają stanowić tzw. „małe szaleństwa”. Dzięki takiemu postępowaniu łatwo jest wytrwać przy diecie i nie „rzucać się” na jedzenie po jej zakończeniu. Podczas stosowania diety J. Aniston należy spożywać pokarmy bogate w błonnik i skrobię (musli, ziemniaki gotowane w mundurkach) oraz dużo warzyw i owoców. Trzeba zrezygnować z tłustych potraw i słodyczy.

Aktorka uważa, że w czasie odchudzania skuteczne są „dietetyczne zobowiązania”, np. „przez tydzień nie zjem nic słodkiego”.

dieta Jennifer Aniston

Jakie efekty przynosi dieta Jennifer Aniston?

Dieta nie powoduje bardzo szybkiego chudnięcia, ale za to jej rezultaty są trwałe – nie występuje po niej efekt jo-jo. Jest różnorodna i zbilansowana, dlatego nie ma specjalnych ograniczeń czasu jej stosowania.

Dieta Jennifer Aniston – jadłospisDieta Jennifer Aniston – przepisy

 
To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

jeżeli się odchudzasz bardzo pomocne staje się zastosowanie suplementu diety figurena slim który podkręca metabolizm i pozwala szybko schudnąć z nadwagi.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

Ja za to sciagnelam sobie apikację kcalmar i z nimi gotuję i się odchudzam.

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi

kcmalr to jakaś lipa totalna i to nie tylko moja opinia ale i moich koleżanek szkoda czasu zawracać sobie tym głowę