Dodano: 2016-01-25

Dieta Melanie Griffith – schudnij w gwiazdorskim stylu Ocena: 2/5 Ilość głosów: 1

W tym tygodniu kolejna dieta, która uchroniła przed nieszczęściem smukłą figurę i karierę słynnej aktorki. Przed wami dieta Melanie Griffith.

Jadłospis Melanie

Jak wiele sławnych i całkiem zwyczajnych kobiet, Melanie znacznie przytyła podczas ciąży i miała duże problemy ze zrzuceniem nadwagi. Dlatego też postanowiła całkowicie zmienić swój sposób odżywiania. Przestała jadać tłuste mięsa: baraninę, wieprzowinę, skórkę z drobiu. Zrezygnowała też z majonezu i sosów do sałatek oraz z ciężkostrawnych warzyw: kapusty, brukselki, brokułów i fasoli.

W jej diecie ważna jest zasada, by jeść mało, lecz często, czyli co najmniej 5 posiłków dziennie. Ta zasada pokrywa się zresztą ze znanymi każdemu zasadami zdrowego żywienia. Jakie produkty goszczą na stole słynnej aktorki? Jej jadłospis składa się głównie z niskokalorycznych produktów o niewielkiej zawartości tłuszczu. Istotne jest, by ostatni posiłek spożywać nie później niż o godzinie dwudziestej. Między posiłkami można, dla zabicia głodu, popijać owocowe koktajle. Dieta jest urozmaicona i dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Pozwala na niezbyt szybkie, ale za to efektywne i trwałe chudnięcie. Można ją stosować bez ograniczeń czasowych. 

dieta Melanie Griffith

Dieta Melanie Griffith – jadłospis

Dieta Melanie Griffith – przepis

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane