Dodano: 2015-02-04

Dieta oczyszczająca – pozbądź się toksyn z organizmu w tydzień! Ocena: 0/5 Ilość głosów: 0

Nowa Dieta Tygodnia pomaga zrzucić zbędne kilogramy w dość szybkim czasie. Jest to dieta oczyszczająca, która dodatkowo pozwala organizmowi oczyścić się z toksyn oraz odpocząć wątrobie i nerkom od tłustego jedzenia.

Dieta oczyszczająca – najważniejsze zasady

Prezentowana dieta oczyszczająca została stworzona przez Judith Willis, specjalistę od spraw żywienia. Dieta oczyszczająca zakłada ograniczenie tłuszczy i węglowodanów, zaś białko zwierzęce dopuszczane jest jedynie w niewielkich ilościach i to dopiero od czwartego dnia diety.

Podstawowymi pokarmami diety oczyszczającej są świeże owoce i warzywa

Dieta oczyszczająca trwa tydzień i w tym czasie pozwala schudnąć ok. 2 kg. Podczas tego tygodnia organizm ulega oczyszczeniu, usuwając toksyny zmagazynowane w tkankach. Objawem tego odtruwania może być lekkie pogorszenie samopoczucia (np. ból głowy, osłabienie) w ciągu pierwszych dni diety.

dieta oczyszczająca

Dieta oczyszczająca – jadłospis

Dieta oczyszczająca – przepisy

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane

Po raz drugi podchodzę do tej diety. Za pierwszym razem zgubiłam 2kg. Czułam się dobrze, dieta pomogła mi w walce z zaparciami, które sprawiały mi ogromne boleści w podbrzuszu wywołane stresem. Po miesiącu próba druga. Decyzja wynikła z tego, że po dwóch tygodniach zaczęłam za bardzo podjadać słodycze. Dieta nie trudna w przyrządzeniu, smaczna bo są w niej owoce.Pozdrawiam

OdpowiedzAnuluj dodanie odpowiedzi