mam 26 lat i 169 cm wzrostu
tak myślałam, że bez gimnastyki się nie obejdzie, bo mam wielką pupę i nogi jak banie od góry do samego dołu...ale 10min gimnastyki to już dla mnie naprawdę olbrzymi wysiłek, czy to wystarczy. najwyżej 3 razy dziennie po 10, ale więcej naprawdę nie dam rady...a mówią, że ponoć trzeba min 30 min, żeby zacząć spalać tłuszczyk