Ja w ciebie wierzę . A jak schudniesz to bedziesz miała wielka satysfakcje z tego ,ze Ty mogłaś się przełamać i schudnąc a twoja kolezanka po tym jak zobaczy jaka z ciebie laska tez bedzie chciała schudnac bo teraz pewnie mysli ,ze po co jej odchudzanie i tak jej sie nie uda. ty nie mozesz miec takiego nastawienia .... Ja przed chwila mialam chwile zwatpienia ale powiedziałam sobie NIE . Pomysł sobie o osobach za ,ktorymi nie przepadasz i wyobraz sobie jak to bedzie za kilka miesiecy kiedy cie zobacza !!!!!zobaczysz dasz rade!



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem



Zakładki