Pisces dzieki za słowa wsparcia - wielki buziak dla Ciebie Szczególnie motywujący jest ten obrazek w twoim podpisie Jak się dzis przeglądalam w lustrze to stwierdziłam ze choćbym padła to musze pozbyć sie tych okropnych boczków i tłuszczu z pleców Tam mam najwieksze "złoża" Zna ktoś jakieś dobre ćwiczonka na te partie ciałka?