Wczorajszy dzien konczyłam na ok. 1300Nawet niezle jeśli brac pod uwage 2 lody
A jak u Was?
Wczorajszy dzien konczyłam na ok. 1300Nawet niezle jeśli brac pod uwage 2 lody
A jak u Was?
MOJA WALKA Z TŁUSZCZYKIEM - REEDYCJA- Grupy Wsparcia Dieta.pl <- tutaj sobie Dukanuje
Było już 70,6 ale JOJO to moje drugie imię ;/
Zakładki