No niestety tak bardzo zdradliwa ...wyjdzie sie mniej ubranym i o grype nie trudno...
No niestety tak bardzo zdradliwa ...wyjdzie sie mniej ubranym i o grype nie trudno...
No nietsety pogoda zdradliwa...juz sie ubierzesz lzej i nie trudno o choróbsko
wniliova dobrze ci idzie- basenik to wyciągacz tłuszczu i rzeźbiarz naszego ciałaa jakie to przyjemne
![]()
a i daje link żeby mnie mozna było znależź
buziaki i 3mam kciuki :*
no i wpizduuuuu pozamiatane![]()
nie pytać nawet bo spieprzyłam dietę wzorowo. Jestem na siebie wściekła, niech to będzie przestrogą dla tych wszystkich, którzy zastanawiają sie czy nie rzucić odchudzania w cholerę: moja podpowiedz brzmi NIE!!! ....nie- bo będą czuli sie tak parszywie jak ja teraz: takie sobie bezwartościowe *****
![]()
![]()
![]()
![]()
jutro znowu beznadziejna praca pełna żarcia,
wrócę do Was w poniedziałek
uuuu aż tak źle??
Waniliova
Nawet jeśli coś Ci nie poszło to nie ma wiekszego znaczenia - jesli upadłaś to się podnieś i idź na przód dalejKażdemu z Nas przytrafiają sie wpadki, ale ważne jest to, że dołożysz wszelkich starań, by następnym razem nie było już takiej gafy
Głowa do góry Waniliova - jutro wszystko będzie lepiej![]()
Jak tam samopoczucie?
Nie jesteś sama z zaprzepaszczeniem diety... ja dziś już czwarty dzień wciąglam wszystko jak odkurzacz i mam nadzieję, że jutro czeka mnie lepszy dzień
Za Ciebie też trzymam kciuki![]()
MOJA DROGA KRZYŻOWA![]()
Tu sobie "dukam"![]()
od 8.03.2010 walczęDIETA DUKANA I faza: ***1dzień 55,5kg ***2dzień 55,0kg ***3dzień 54,3kg
witam laleczki moje![]()
![]()
![]()
no i co??? no i odchudzam sie znowu![]()
![]()
<fanfary, oklaski na stojąco>
Ale teraz mabyć wzorowo pączuchu przebrzydły! Nie że nam tu wstyd przynosisz. Pamiętaj ze lepsza figura da Ci więcej szczęścia niż kilkanaście sekund przyjemności w paszczy![]()
popieram Pulchrenie ma to jak miec piękna sylwetke....ach sie rozmarzylam :P
![]()
Zakładki