popieram przedmówczynie- mocno wyniszczysz sobie organizm. 600 Kcal, to zdecydowanie za mało. 15kg w 35 dni? nie dość, że niezdrowe, to bardzo prawdopodobne jest to, że zaowocuje to rozstępami, jak Wielki Kanion, a później pewnie dołączy do tego JoJo.
nie lepiej było wcześniej wziąć się za jakieś racjonalne odchudzanie?