Ja tez sie do was przylaczam!!!
Teraz musze wziasc sie za siebie tak naprawde!w lutym ograniczalam jedzenie i nie jadlam nic po 18 ale w wekeend strasznie sie OBZARLAM i mam teraz brzuch wielki jak balon!!!Dzis wypilas hektrolitry wody zeby sie ,,przeczyscic,, i na sniadanko i obiadzik zjadlam bardzo malutko!

Ale od jutra prawdziwa dieta bez wpadek!!Wkoncu wiosna idzie i trzeba jakos wygladac!!!