Ja tez sie do was przylaczam!!!![]()
![]()
Teraz musze wziasc sie za siebie tak naprawde!w lutym ograniczalam jedzenie i nie jadlam nic po 18 ale w wekeend strasznie sie OBZARLAM i mam teraz brzuch wielki jak balon!!!Dzis wypilas hektrolitry wody zeby sie ,,przeczyscic,, i na sniadanko i obiadzik zjadlam bardzo malutko!
Ale od jutra prawdziwa dieta bez wpadek!!Wkoncu wiosna idzie i trzeba jakos wygladac!!!



LinkBack URL
O LinkBack
Odpowiedz z cytatem
Zakładki