Strona 27 z 30 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 296

Wątek: stary wyjadacz;)

  1. #261
    Carmelka jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    12-02-2005
    Posty
    0

    Domyślnie



    Kartucha dla mojego kochanego serducha!!!!

  2. #262
    cerise jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    09-04-2005
    Posty
    0

    Domyślnie

    Hehe załozysz porzadne wyszczuplające majtki i bedzie dobrze
    Pozatym zaraz przed balem mozesz troche popościc i bedziesz miałą płaski brzuch - ja zawsze tak robie
    Napewno jakos dasz rade
    Zaraz ide sobie oblukac twojego bloga
    Buzka:*

  3. #263
    Wikingos jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    27-04-2004
    Posty
    10

    Domyślnie

    o właśnie - ja też mam imprezę (21) i wyglądam jak wieloryb. Myślę że taki majtki to dobry pomysł, tylko czy w nich da się tańczyć? Nie uduszę się?

  4. #264
    meegy jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    22-01-2005
    Posty
    0

    Domyślnie

    psieprasiam dziewczynki że nie było mnie wczoraj

    Nanami: :***czasem zdarza się mi narzekać, wiesz jak to starszym ludziom

    Naru: :***" i nowa pewna siebie meegy" - też by się przydało, choć pewnasiebie i tak jestem, może aż za bardzo, więc lepiej" nowa chuda meegy"

    Carmelka: :*** dziekuję baardzo i nawzajem

    Cerise: :*** nie dam rady popościć, dzień wcześniej mam tak jakby imprezę i nic z tego, a i tak to nie zdrowo i w ogóle

    Wikingos: :*** ja też myśałam że dobry,ale te wyszczuplające są taakie wielkie dla naprwadę grubych kobiet, dziś szukałam w sklepach i nie było dobrych dla mnie

    hehe jest gites, miałam gości i poprawił się mi humor z deka a w ogóle to miałam dzień okropny. W szkole lipa, bo z średniej 5,2 "nagle zrobiło się" 4,9 ee tam i tak jest dobrze, no jak sama nazwa wskazuje (4 - dobry) a nie bardzo dobrze (5). Niio ale jkoś to przecierpię z facetem, z którym kręciłam lipa, lepiej nie mówic. Chociaż nie wiem dlaczego z nim kręciłam ,przecież i tak jestem zakochana w innym, który zresztą jest ślepym nieczułym babiarzem jest.
    ale imprez się szykuję od dziś dosoboty codziennie impreza ehhh ciudownie jest :d

  5. #265
    Carmelka jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    12-02-2005
    Posty
    0

    Domyślnie

    hihi... widze ze kalendarze od gory do dolu zapelniony obowiazkami. Imprezy to ciezka robota :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

    Masz fajniusi blogasek

    Srednia sie nie przejmuj.... Ja mialam miec 5.7 I skonczylo sie na 5.2
    Niektorzy nauczyciele to chamy

  6. #266
    meegy jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    22-01-2005
    Posty
    0

    Domyślnie

    Carmeluś koffana dobrze że chociaż Ty do mnie zaglądasz :*** dziękuję za miłe słowa co do bloga, mam nadziję że będziesz często mnie odwiedzać. Taka śerdnia 5.7 to Ty bardzo mądra jesteś, a 5.2 też dużo.

    Ja mam dziś bal i trochę się denerwuję, nawet nie wiem czym, w ogóle wyglądamjak wieloryb i to ogromny, wszyscy mówią że jest ok, ale nie widzieli mnie w tej sukeience, po prostu piłka! Może jeszcze dziś skoczę do centrum i kupię te rajstopy wyszczuplające, albo jakiś gorset no sama już nie wiem co mam z tym brzuchem olbrzymim zrobić

  7. #267
    noemcia jest nieaktywny Sławny na Dieta.pl
    Dołączył
    09-04-2004
    Posty
    10,707

    Domyślnie

    no jak Ty wygladasz jak pilka to ja juz chyba nawet na słonicę się nie łapię ...

    a 5,2 to ladnie ja jak sie uda to tez bede taka miala ale to zależy... no cóż, życie pokaże

    Meegy nie przejmuj się!! na pewno jest wszystko ok! Nie patrz na siebie tak krytycznie. Trzymaj się

  8. #268
    Wikingos jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    27-04-2004
    Posty
    10

    Domyślnie

    ja mam średnią 5,3.
    A jaką masz sukienkę Meegy? Ja mam małą, krótką czarną na ramionczkach. Wyglądam jak słoń.

  9. #269
    meegy jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    22-01-2005
    Posty
    0

    Domyślnie

    cze moje koffane dziewczynki :****
    noemcia: masz rację wszystko było ok, nawet bardzo
    Wiki: ja mam do kolan rozszeżaną bardzo z taką siatką wystającą spod spodu , wiązana na szyji czarną w srebrne róże

    Bal był świetny, wytańczyłam się za wszystkie czasy, może nie zjadłam tak dużo bo koleżanki ciągle zabierały mi ciasta z ust i przez okno wywalały bo <nie wolno mieszać ciasta z wódką> było jedym słowem dobrze, Chyba ubrałam się najbardziej dziwnie, elegancko i "balowo" ze wszystkich, móiliże wyglądam jak baletnica. Strasznie dużo osób wwalilo się z piciem bo chodzili od ściany do ściany a ja nie bo ja nie chodziłam tylko szłam tańcząc i nikt nie poznał. Było parę śmiesznych sytuacji, np jak paliliśmy przy dyrektorce (zawsze gdy jestem pijana to palę paierosy), gdy chciałam związać nieznajomego chłopaka krawatem, albo gdy mój brat cioteczny pruł się na mnie że to on musi mnie odprowadzić do domu nie kolega. No właśnie odprowadził mnie do domu pewiem kolega a dziśteż była impreza było 15 osób u koleżanki. Znacie takie powiedzenie że dopiero jak ktoś się napije to wychodzi na jaw co tak naprawdę myśli ?? No własnie chyba dziś wszyło na jaw i to o mojej przyjaciółce niby, która takie rzeczy gadała o mnie ;( nawet nie chcę pamiętać. odprowadził mnie ten sam kolega a w domku pospała dziś bo bardzo brzucio mnie boli ;(

  10. #270
    cerise jest nieaktywny Nowy na forum
    Dołączył
    09-04-2005
    Posty
    0

    Domyślnie

    Dobrze ze sie super bawilas Ja bym chciała taka impreze miec co tydzien, bo ehh piekne to było
    Nie przemuj sie tak kolezanka ta fałszywa:* bedzie dobrze
    no i pospij troszke brzuch napewno przestanie bolec, a jak nie to moze miety albo mleka sie napij (mi pomaga )
    Całuje:*

Strona 27 z 30 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 ... OstatniOstatni

Zakładki

Zakładki
-->

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •