http://www.hamburgfotos.de/fruehling...s/fsy_2599.jpg
Wersja do druku
http://www.hamburgfotos.de/fruehling...s/fsy_2588.jpg
Czy nie robi sie Wam cieplej na serduchu????????? :wink: :wink: :lol: :lol:
Ok , spadam :wink: :wink:
ale wiosną zapachniało :lol: :lol: :lol:
Drugi dzień łażą do nas spece od remontu chałupy :lol: Chyba od maja ruszamy z grubej rury :? ale za to (myślę, że już w lipcu) będziemy mieli piękne mieszkanko i ... ogromny dług w banku :lol: :lol: :lol:
ale podobno klekotki do nas już lecą i ... uważajcie dziewczyny, bo rodziny Wam się powiększą :wink:
http://www.smagacz.best.pl/foto/01.jpg
a ja wlazłam dzisiaj na france i pokazała mi 30 dkg mniej niż w zeszłym tygodniu :lol:
wiosennie się robi.... doczołgałam się do domu..... nie mam siły./
Wyciągam z drugiej strony.
Miłej niedzieli
Dzien dobry :wink: :wink: :wink:
Dobrze, ze tutaj nie dolatuja Bocki, tylko wola pieknijszy kraj , jakim jest Polska i nie powinno mi nic grozic :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oj kusi mnie wejsc na france, ale mam stracha i moze dlatego trzymalam sie wczoraj grzecznie, a bylo pokus, oj bylo, mielismy wczoraj gosci, z ktorymi nie widzielismy sie dobre 6 lat , byly paczki do kawusi, drineczki, pyszne jedzonko , ale nie dalam sie , popijalam sobie sok jablkowy i podgryzlam warzywka i kuraka i bylam z siebie wieczorem tak dumna jak juz dawno nie :D :D :D 8) 8) 8)
Dlatego nie wchodze jeszcze na france , wejde jutro z rana :wink: :wink: :wink: :wink: