hey!
Dołączę się do waszego wątku, jeśli pozwolicieSłużę radą, sporo kilogramów mam już za sobą
Ancolek!!!! Waga, do której dążysz, jest dla Ciebie zdecydowanie za niska!!! 48 kg przy twoim wzroście i nawet bardzo drobnej budowie ciała to zdecydownie za mało!!! Jeśli chcesz pozbyć się tłuszczyku (o ile jakiś jeszcze masz) to zacznij ostro ćwiczyć, ale odżywiaj się normalnie!!! Inaczej wpedzisz się w jakieś choróbsko, jeśli już nie masz zaczątków anoreksji!!!
witch, pozwolisz, że spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytanko: aby dodać do tabeli kalorycznych tutaj jakiś produkt, wybierasz normalnie, tak jakbyś chciała dodać to, co jadłaś, jakąś grupę produktów, a kiedy przejdziesz już do listy, ponad nią jest tekst:
Klikasz w to "dodać" i w ten sposób, wpisując odpowiednie wartości (wagę, ilość kalorii i tłuszczu) możesz dodać produkt.Jeśli nie ma potrawy lub produktu, który chcesz wpisać do dziennika możesz sam dodać go do naszego katalogu.
Klikając na nazwę produktu możesz przejść do formularza, w którym dodasz go do dzienniczka Twoich kalorii.
Pozdrawiam!!!
Zakładki