-
hej armida wpadam z rewizytką i co widze- mieszkasz w Olsztynie- ostatnie trzy lata wiele czasu tam spedzałam no ale od wrzesnia luz koniec szkoły- teraz się nie mogę zabrać żeby pojechać do twojego miasta po papiery :( taki ze mnie leń- niby czekam na lepszą pogodę :D
widzę, że dietka bardzo ładnie Ci idzie 14kg to bardzo dużo więc trzymam kciuki żeby było tak dalej. Co do ćwiczeń to dla mnie masakra ale dzisiaj sie zawziełam i zrobiłam chociaż brzuch i nogi, no i chyba trzeba się przeprosić ze skakanką :(
Dziewczyny ta slim figura to dobra??- bo ja jej zbytnio u siebie nie mogę dostać- no ale zawzięcie nie szukałam 8)
Pozdrawiam.
-
Troszke wiosny :D :D :D
bo u mnie słonko za oknem ;)
http://www.radio.com.pl/_admin/cm/po...nia/wiosna.jpg
-
dzięki za odwiedzinki:)
moja córa jest fanką kubusia, ma to po mnie :wink: bajki to tylko kubuś i teletubisie, hehe...ze wskazaniem na kubusia:)
ano musimy być wytrwałe:)
pozdrowionka dietkowe...
http://www.fresh99.com/images/earthsbeauty/mudmaid.jpg
-
Ja mam jakies takie male zboczenie na tego misia...nic nie poradzę :)
-
nooo, ja też....dobrze że mam małe dziecko, to przynajmniej mam "przykrywkę"...bo np na dwudzieste któreś urodzinki dostałam ręcznik z puchatkiem, mam kubek z misiem itd itp:)
buźka wielka :wink:
-
-
No dobraaaaaaaaaaaaa.. przyznam sie.
Dzisiajszy dzien to dokładnie 1500 kcal + garsc chipsow przyniesionych przez mojego brata.. no glupia jestem wiem :oops: :oops: :oops:
Ale juz skończyłam je jeść, nie ma..
-
A u mnie nie ma słonka za oknem buu..tylko jakiś śnieg, sople i szare niebo :(
ALe jeszzce tylko troszkę i będzie wioosnaaa :)
Pozdrawiam znad iseczki marchewki z groszkiem :D
-
hehe, waszce "wcięło" mikołaja, tobie czipsy...no co gubią się... :lol: :lol: :lol:
będzie dobrze :wink:
buziaczki wielkie
http://www.imgw.pl/wl/internet/zz/zz.../wiosna/07.jpg
-
WSZYSCY O SŁONKU I WIOŚNIE TO JA TEŻ SIE DOŁĄCZAM I WIOSENNIE POZDRAWIAM :D
mimo że za oknem pada śnieg :?
http://www.jubi.buum.pl/i/g-kwiaty-b...aniczny-02.jpg