-
Zajrzałam tam.Rzeczywiście fajna bielizna,ale te ceny........nie na moja kieszeń.
Ale popatrzyłam sobie do woli
-
Tia... ceny mają tam straszne, ale fotki są z puszystymi babeczkami a nie szczupłymi. Te kobiety na fotkach maja rozmiar podchodzacy pod 46 i mozna zobaczyc jak się mniejwiecej bedzie wygladało
))
Ceny są kosmos, ale ciuszki bajkowe
)))
-
Wiesz samiczka ogładanie tej bielizny uświadomiło mi że mając więcej ciała można wyglądac sexownie i nie trzeba ubierac się w , jak ja to nazywam, worki pokutne kryjące wałki tłuszcze i powodujące że wyglada sie w nich jak góra lodowa.Bycie sexi to nie tylko wygląd to też stan duszy ( no i sexowna koszulka z majteczkami)
Masz racje z modelkami.W neckermannie modelki od" puszystych" to chudzinki.Może nie są tak anorektyczne jak zwykłe modelki ale też sa szczupłe.
-
No widzisz
To chyba dobrze 
ja jeszcze proponuje po zakupie takiego fajnego fatałaszka, sesje fotograficzną
naprawde mozna siebie zaakceptowac i polubic...
-
Sporo miałam stron do nadrobienia, ale już wszystko przeczytałam..
Xeniu, co do Twojego problemu. Oglądałam kiedyś w TV program o pornografii w internecie - ludziom bardzo łatwo przychodzi uzależnić się od tego. I zazwyczaj jest coraz gorzej, zanika świat zewnętrzny.. dziewczyny mają rację, powinnać spokojnie i jak najwięcej z nim rozmawiać, ale nie tylko oczekiwać, że sam się zmieni, sama też powinnać dawać coś z siebie. Samiczka ma rację, szkoda, żeby tak młode małżeństwo się rozpadło. Może uda się to jeszcze uratować?
Poszlajase, przykro mi bardzo czytać o tym, jak smutno u Ciebie.. ciężko w takich chwilach cokolwiek powiedzieć.. pamiętaj po prostu, że wszystkie tu jesteśmy i pamiętamy o Tobie.
Historie miłosne przez internet.. też miałabym co opowiadać.. Jedna taka historia skończyła się tragicznie.. wtedy obiecałam sobie, że nigdy więcej. I co? I mój obecny Tygrys to także wynik takiej właśnie znajomości.. nie nauczyłam się na swoich błędach. Eh, eh. 
Ciuszki ładne, ale ja jednak wolę najpierw schudnąć
i mieć duuuży wybór i maaaałe ceny. (hm, to chyba nie jest zbyt optymistyczne)
Buziaki dla Was,
trzymaj się Xeniu,
C.
A do mnie
TĘDY - walczę od nowa.
-
ahhh Izus niestety na tej stronce i dla szczupłych kobiet stroje są drogie
-
Fajne te patałaszki ale ceny........
niestety nie na moją kieszeń ale obiecalam sobie że jak schudnę do 80 kg kupie sobie coś równie ładnego w sklepie z bielizną.
Napewno będę musiała wziąć największy rozmiar ale co tam
A dzisiaj na poprawę humorku poszłam na żywioł i wybrałam się do najlepszego salony fryzjerskiego żeby zciąć włosy a w sumie zcieniować, efekt może nie jest taki na jaki liczyłam ale zawsze to miła odmiana od codziennego liczenia kalorii i męczących ćwiczeń
Przynajmniej wymasowali mi głowe przy myciu aż robiło sie miło
-
A zapomniałam o nafajniejszym: w sobotę wygrałam piątkę w dużego lotka
Nieraz los potrafi nas zaskoczyć
-
WITAM WSZYSTKIE KOBIETKI
KIMA JESZCZE RAZ MOJE GRATULACJE!!!!!!!
CO TAM U WAS DZIEWCZYNKI JAK WAM IDĄ DIETKI.
JA NIESTETY JESTEM W DALSZYM CIĄGU NA MIESZANEJ.
MOŻE OD ŚRODY ZACZNĘ ŚCISŁĄ JAK MI SIĘ UDA.
DZISIAJ BYŁAM Z WIKĄ W FRYZJERA I TERAZ MAM W DOMU CHŁOPCZYKA HEH
PO MOJEJ OSTATNIEJ ROZMOWIE Z MĘŻEM POWIEDZIAŁABYM ,ŻE JEST CORAZ LEPIEJ
DZIĘKUJĘ WAM ZA WSPARCIE I RADY JESTESCIE KOCHANE BARDZO MI POMOGŁYŚCIE
-
Super że lepiej wam się z mężem układa.Cieszę sie.I tak trzymać Xenia.
Napisz mi jak twoje dzeiciątyko reaguje na fryzjera, nie boi się go przypadkiem: mam na mysli czy nie boi sie strzyżenia.Moje dzieciątko jest troche młodsze i jeszcze nie ścinałam mu włosków.Ktos mi kiedys powiedział że z pierwszym ścieciem należy poczekac do roczku- wiec czekam.To podobno taki zwyczaj czy przesąd. Ale jak ten roczek juz niebawem nadejdze to nie mam pojęcia jak te włoski ścinać.Iśc do fryzjera czy ściąć troszke samej?????
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki