O kurcze Tamerek ale Ci kilogramy poleciały
Ja też tak chcę :)
Kurcze jaką Ty jesteś szczęśliwą kobietą :)
Oby tak dalej
Wersja do druku
O kurcze Tamerek ale Ci kilogramy poleciały
Ja też tak chcę :)
Kurcze jaką Ty jesteś szczęśliwą kobietą :)
Oby tak dalej
Muffelku... ? ? ? Potrzymaj mi kciuki za 98 :D:D:D !!!!
Anne Staram się być szczęsliwa,ale nie zawsze mi wychodzi...
Z siłowni nici...Kasia nie idzie,ja nie chce iśc sama...a po 2..Moje ręce nie są w stanie do jakikolwiek ćwiczeń :shock: po tej sztandze,dosłownie nie moge wyprostować rąk :shock: boli jak cholera.Trzeba dać im odpocząc.Zdrowie ważniejsze.Za to pojogowałam sobie godzinę:D Odprężyłam się:)
A teraz..jak poradzić sobie z tymi zakwasami na rekach?:P
Hej postanowiłam wpaść :D
Ta zupa cebulowa..chyba sobie ją zrobie heheh :D
Widze z ejuż nieźle schudłaś oby tak dalej :):):)
Zakwasy brrr ciarki mnie przechodzą na samą mysl o zakwasach, ostatnio przez tydzien leczyłam łydki :|
Pozdrówka!! :D
Czesc Słoneczko ;)
Nie mogłam wpaść wcześniej ale teraz nadrabiam :)
WIELKIE GRATULACJE zarówno z powodu wagi jak i z powodu nie tknięcia naleśników :)
Super ;)
Teraz możemy razem zawalczyć o siódemeczkę ;)
Masz silna wolę - gdybyś jej nie miała to byś nie osiągneła takich wyników :)
Witaj tamarek :mrgreen:
wowow ale ci waga poleciala :wink: :lol: jestes guru:D:D
i dobrze ze porozumialas sie z babcia :wink: i jak to madrze jej wytlumaczylas brawo:D
a co do silowni nie ma co nic na sile cwiczyc, jak maja cie pozniej jeszcze bardziej bolec raczki prawda?
i Anne ma racje nasatwienie musi byc a ty masz jego duzo :wink: i nie ma co sie przejmowac *******ami zycia codziennego :wink: :lol:
Buzka:*
[img]http://www.kartki.******.pl/kartki/19/870.jpg[/img]
Świetnie Ci idzie :) Gratuluję 8)
ładnie!ładnie!Gratuluję!
Kruuufko Witaj u mnie:) Aż tydzięń????nie chcę,żeby mnie aż tyle ręce bolały!! Ale tak silnych zakwasow jeszcze nie miałam :?
Aguś Bardzo dziękuję:D Walczmy,walczmy:) W grupie raźniej:))
Energic Dzięki:D Prawda..ale jutro ide..Ponoć najlepszy sposób na zakwasy-rozbić je=ćwiczyc..Ale...nie mam zamiaru dotykać hantli ani tym bardziej SZTANGI.Jak mi będą mówić,żebym zrobiła,powiem,że nie bede robic.Jutro poćwicze nogi i brzuch.I plecy moze:)
Tsunami,Balbinko Dziekuję:)
Dziś nie mam się czym pochwalic,jeśli chodzi o jadłospis..Ewulce się nie spodoba..Mało warzyw :oops: ale fasolki było dużo :roll: :lol:
Nazwa produktu Miara Ilość kcal
X Jabłko średnio 100g 2 100,00
X Miód łyżeczka 7g 2 46,00
X Jogurt naturalny 2,5 % średnio 100ml 1 60,00
X Crunchy sezamowe opakowanie 100g 0,25 101,50
X Miód łyżeczka 7g 1 23,00
X Brzoskwinia bez pestki szt. 150g 1 50,00
X Jajko sadzone sztuka 60g 2 186,00
X Fasolka szparagowa gotowana średnio 100g 2,5 87,50
X Grahamka średnio 100g 0,65 162,50
X Szynka z indyka plasterek 15g 1 24,60
X Jogurt naturalny 2,5 % średnio 100ml 0,7 42,00
X Czarne jagody średnio 100g 1,2 74,40
X Cukier waniliowy paczka 1 32,00
X Miód łyżeczka 7g 1 23,00
X Twaróg mazurski średnio 100g 0,5 64,00
W sumie kalorii: 1 076,50
Matko..jak się ciesze,że tego naleśnika nie zjadłam!! A powiem Wam,ze pól leży caly czas w kuchni i zerka na mnie tęsknie szepcząc"zjedz mnie,zjedz mnie" ..A ja siegam po szklankę i nalewam wody :D :D :D :D
Hej :) wlasnie wpadlaam i dopiero zaczynam czytac Twoj watek ale tak na poczatku to :) gratuluje spadku wagi :) podziwiam :):) i tryzmam kciuki :) pozdrawiam :):)
Zinna witaj:))) Dziękuję badzo:) Również pozdrawiam i lecę poczytać do Ciebie=D
W soboty jest na 9 rano, a we wtorki i czwartki na 18 :) Powiem Ci, że ja nawet wolę wieczorem, bo wracam zmęczona i mogę iść spać od razu, a tak to cały dzień byłby przede mną :)
Dziś byłam trzeci raz i powiem Ci, że jest mi coraz łatwiej :)
Spij dobrze :)
Napisałam posta z gratulacjami i nie ma go :(
GRATULACJE!!!!!!!
Tamarek do poniedziałku chcę tu widziec 7 z przodu, zwalniaj no mi miejsce w bałwanach. ktos musi przeciez o nie zadbać ... no wiesz - powtykac marchewę w nosy, dopiąć guziki, pozakładac berety itd :lol:
Witaj Słońce w tym pięknym dietkowym dniu :)
Na zakwasy to niestety ale najlepsze są ćwiczenia
najlepiej rozciągające, bo jak zostawisz zakwasy w spokoju to one mogą trwać i trwać
Miłego dnia i czekam na Twoją 7
Ja też czekam na 7 ale z tył :)
Mam nadzieję, że nam szybko te siódemeczki przyjdą :)
http://silviahartmann.com/background...round-tile.jpg
do mojej siodemki daleko ;)
chociaz wlasciwie chyba wcale bym jej nie chciala ;) ani 67 ani 57 ;)
tamarku po pierwsze wielkie gratulacje :!: taki spadek wagi...wow :D
po drugie dziekuje za przepis :)
a po trzecie przybywam sie pozegnac bo wyjezdzam do siostry na tydzien ;)
pewnie nastukacie tu tyle stronek ze noc mi nie starczy na przeczytanie wszystiego :D
mam nadzieje ze gdy wroce bedzie siodemeczka z przodu ;)
3maj sie dietkowo podczas mojej nieobecnosci ;)
Witaj Tamarku :D :D
Współczuję zakwasów, ale niestety faktycznie pomóc na nie mogą jedynie dalsze ćwiczenia. Znając Ciebie jednak, wydaje mi się, że to Cię nie zniechęci.
Pozdrawiam cieplutko
Lalko Aaaha:D Fajnie;)
Basiu Dziękuję:]
Ewulko No wiesz...z wielką chęcią..No ale nie wiem czy ubędzie mi 2 kg w 3 dni:P To raczej trudne zadanie.. :roll: Ale postaram się;)
Anne No...to dziś musze Pawła na siłowni poprośić o rozciągające ćwiczenia:D Oby nam szybko przyszły:))
Migotko Po 1) dziękuję :lol:
Po 2) Nie ma za co:) Oby smakowało:)
i po 3) Baw się dobrze!!:D I bez objadania się tam!:)
Mikuniu Powiem Ci,że dzis TROSZKĘ mniej boli..Wyleżałam się wczoraj w gorącej wodzie..Po wyjściu było tak przyjemnie...A terz znów boli :evil: Pozdrawiam:))
Śniadanie zjedzone=) Pół wczorajszej grahamki,bo była wielgachna(120 g) więc nie mogłam jej zjeść na raz...;) chociaż miałam ogromnista ochotę :twisted:
Teraz trzeba by się ubrać i kopnąć po brzoskwinię do 2 śniadania..Tylko jakoś mi się nie chce :lol:
Zmiana planów.Nie ide na siłownię. Idę na..AEROBIK :lol: Błagam,trzymajcie kciuki,żeby był!!Bo właśnie nie wiem czy w sierpniu jest...:( Jeśli nie bedzie..To nic dzis nie ćwicze,bo aerobik jest na 19... Oby był...Tam sie rozciągne przynajniej porządnie:)
No a tak pozatym..Już tak tęsknię za aerobikiem,ze musze iść:D
Trzymajcie proszę kciuki:)
Tamarku, super sprawa z tym aerobikiem. Tez bym poszła ale obawiam się, że będę najgrubszą osobą w grupie i krępuje mnie to za bardzo... Kiedyś jak byłam to ćwiczyły same laski :cry:
No to ja trzymam ciuki zeby był :)
Do tej 7 jeszcze troszke troszeczke.... :D I bedzie ;)
Kurcze nie wiem ale ja mam zawsze opory zeby sie gdzies tutaj u nas na cos zapisac, bo np na aerobik mam wielka ochote...ale popierwsze sama nie chce a chetnych nie mam, a po drugie z tego co slysze to same jakies 40latki tam łazą to srednio mam ochote byc sama posrod nich ... Ciezka sprawa.
No nic, w kazdym razie życze ci miłego dzionka :):*
Tsunami Ja jestem u mnie najgrubsza :wink: Ale powiem Ci...idź i baw się dobrze!! Przecież robisz to dla siebie a nie dla innych.Niedługo i Ty bedziesz wyglądać jak te laski;)
Kruuufko :] Jeszcze 2 kg...:P Różni ludzie chodzą na aerobik;) U mnie w grupie najmłodsza jest dziewczzyna rok młodsza odemnie,potem jestem ja z przyjaciółą..Potem lecą 20kilko latki;) A najwięcej to Panie 35-40 lat,ale powiem Ci,że to naprawdę miłe osoby:) Pozatym..ćwiczysz dla siebie a nie dla innych:))
Dziś jem mielone:D Specjalnie poprosiłam babcie,o tyci tyci mielonego no i mój na dziś ma 50 g, a na jutro 60 g:P A potem ide do Tesco(jakieś 2-3 km w jedną stronę) szukac Fitelli..Jak nie bedzie to.. :evil: A potem na aerobik:) A jeśli nie bedzie aerboiku to się obijam :lol:
Oj zeby mnie tak moja babka chociaz troche słuchała...
Czesc kochanie ;)
Widze, ze nie możesz przeżyć ani jednego dnia bez wysiłku fizycznego ;) i dobrze - zazdroszcze Ci tej motywacji do ćwiczeń ;)
Mielone :roll: ja mam jutro upieczone mięso z indyka (dla mnie wersja bez sosu) musze sprawdzic ile to ma kalorii żebym wiedziała ile mogę zjeść :)
Kruufko Porozmawiaj z Babią:)
Aguś Dziś mi se cholernie nie chcę i nie wiem czy pójdę :roll:
X Grahamka średnio 100g 0,6 150,00
X Miód łyżeczka 7g 2 46,00
X Musli z jogurtem i miodem mala porcja 125g 1 184,50
X Brzoskwinia bez pestki szt. 150g 1 50,00
X wasa zytnie kromka 9,42g 1 25,00
X Kalafior gotowany średnio 100g 2 58,00
X Ziemniaki gotowane średnio 100g 0,5 31,00
X Kotlet mielony średnio 100g 0,5 100,50
X Czarne jagody średnio 100g 1,5 93,00
X Jogurt naturalny 2,5 % średnio 100ml 1,2 72,00
X Mleko 2% tłuszczu szklanka 240g 0,2 22,56
X Żelatyna łyżeczka 10g 1 34,00
X Cukier waniliowy paczka 1 32,00
X Jabłko średnio 100g 2 100,00
W sumie kalorii: 998,56
Ta... pomijajac fakt ze znia sie nie da ;) Mam nadzieje ze szybko sie nauczy ze odmawiam :)
Jej jak ty masz fajnie twoj jadłospis rozłożony na czynniki pierwsze ;D Fajnie to wyglada tutaj. Tak inaczej ;)
a co weekend jest nalezy troche odpoczac hehe :D:D
Moze jakas inna rozrywka niz aerobic:P?
Sukcesów życzę... za 7 dni wracam i sprawdzę jak tam Ci idzie :)
I czy już 7 z przodu :)
Buziaki!
Kruufko Z każdym się da:) Tylko trzeba mieć sposób :twisted:
Energic Weekend dopiero jutro :lol: nie zamienię aerobiku na nic innego :lol:
FujDziękuje:) I baw się dobrze:D I chudnij nam tam!!
Oj Dziewczyny!! Bło cudownie na tym aerobiku!! Dziś miałyśmy ukłąd tae bo:D Czyli,że moje obolałe ręce trochę se rozgrzały od ciągłych uderzeń:D Potem ćwiczyłytśmy (pierwszy raz) z flexi barami :shock: Matko,ale łapska bollą:D Ale fajne to,jak już sie opanuje taktykę machania tym!!:D aha,dziś trwał 80 minut aerobik dzięki tym flexi barom;)
I wiecie co mnie najbardziej cieszy? Czulam sie taka szczęśliwa..Dagmara postawiła mnie na środek,ona poszła na moje miejsce i JA miałam prowadzić układ!! a potem dostałam brawa:D Ale sie fajnie czułam...:D
A teraz takie jakby podsumownie....
Podczas godziny aerobiku męcze się bardziej niż podczas ponad 2 godzin siłowni
Podczas godziny aerobiku spalam tyle kalorii ile podcza 2 godzin siłowni..
Podczas aerobiku jestem zmęczona:D
Wychodząc z aerobiku rozpiera mnie radośc i szczęście i energia i chcę więcej!!!!!!!:D
Podsumownie : 4:0 dla aerobiku:D Tak wiec skończy się karnet na siłownię i zasuwam na mój kochany aerobik!!!
Pozatym pogadałysmy z instruktorka na temat efektów i wogóle;) Aerobik GÓRĄ:D (i mówi to ta,co już rok tam chodzi czyli ja :lol: )
Aerobik... ? chyba jestem na to za bardzo zakompleksiona...
Jakieś chude dziewoje w różowych wdziankach skaczące jak koniki polne...
I ja - sto kilo żywej wagi. Nie nadążyłabym za nimi i jeszcze się ośmieszyła :(
Mimo iż chciałabym tego spróbować to za bardzo się boję.
Beznadzieja :(
yyyy... ja bym pewnie odpadła po 5 minutach takich ćwiczeń... z kondycją u mnie kiepsko... oj bardzo kiepsko... a na dodatek kopce fajki co mi wcale nie pomaga...
Fuj Wiesz..Powiem Ci,że ja mam akurat fajną grupę,w których nie ma laluń w różowych dresikah...Była jedna,ale zrezygnowała;) Ale i tak chodzą chudzielce :shock:
Ale.....Te patyki wcale nie są najzgrabniejsze!!Plączą im się nogi bardziej niż pulchniejszym osóbkom!!! Spróbuj...Przekosznasz się jak jest:) Ale pochodż tak ze 3 razy,bo za 1 razem ało komu się udaje,żeby nogi się nie poplątały:)
Aguś A tam:) A tak włąnise..Ty ćwiczysz coś? Bo się u Ciebie na wątecxzku cos doczytać nie mogę.. :oops:
Ręce BOLĄ :evil: :cry: :cry: idę do wanny z gorącą woda...chwila ulgi dla rąk..A Dagmara dała mi dziś ćwiczenia rozcągające więc jutro rano rozciągam łapki:)
Jej jak piszesz o tym aerobiku to az mi sei zachciewa:D :D :D wiem pamietam w liceum mialam i fajna zabawa:P nawet mi sie spodobalo :D takze nie wykluczone ze wkrotce wezme z Ciebie przyklad ;) Pozdrawiam ;) milego wieczorku :):):)
Wiesz... normalnie ten aerobik...a centralnie 2 domy obok mnie otwierają nowy fitness klubi na spacerze rozmawialam o tym z kumpelą... i chyba sie we dwie razem zapiszemy na aerobik. Dzieki tobie w sumie tak bo tak strasznie fajnie o tym opowiadasz i wogole.... :)
Tylko troche przeraziło mnie jak napisałaś ze sama prowadzilas uklad.... brrrr....ja bym nie chciala.... ;]
Tamarek SKAD TY CZERPIESZ TYLE ENERGII??? Bo chyba nie z diety :D :D :D Moze z Ciebie taki maly wampirek energetyczny???? :D :D :D
Podziwiam, podziwiam i jeszcze raz podziwiam!!!
Tamarek, szacunek wielki... czytam i czytam i czytam i nagle mi sie ćwiczyć zachciało, szkoda, że maż ma gości (czyt. kumpli) bo już bym nogami pomachała ... Carolimka ma 100 proc. racji, kobito gdzie sie taka energie kupuje ????
Kiedy wazylam 95 kilo chodzilam na aerobik taki dla grubasow,Fajnie bylo.Teraz jestem za ciezka ale dostalam dzis reklamowke sieci klubow fitness.Chyba ja zachowam na pozniej.
Hej Tamarku
Myślę, że ćwiczenia są znacznie ważniejsze od diety. Będziesz mieć prężne, zdrowe ciało, czego sama dieta nie daje. Ile jest naprawdę chudych dziewczyn, które ograniczają się tylko do ograniczania jedzenia. Ręce jak witki, blada cera, zero zdrowia.
pozdrawiam Cię serdecznie :D [/b]
Oj Tamarku jak ja bym chciała mieć tyle energii :)
Jak y opowiadasz o tych ćwiczeniach to sie człowiekowi sam tyłek z krzesełka podosi żeby coś porobić :)
Może Ty jestes jakimś bioenergoterapeutą i przez monitor nas energia od Ciebie promieniuje?
:) :) :) :)
Miłego dnia
http://www.all-creatures.org/recipes...apes-globe.jpg
Martusia bo ja sie nie mam czym chwalić... troche w domu sobie ćwicze... jakieś brzuszki, steperek... ale w porównaniu do Ciebie to mogę powiedzieć że nie robię nic :oops:
Łapki jeszcze bola?
Buziaki kochana :)