ha :P a ja jestem własnie w polowie szorowaniaCytat:
Zamieszczone przez Jesi
idzie mi powoli , bo trochę kiepsko się czuję ...ale jak już też będzie taka ładna jak Twoja :wink: :x wyskoczę na spacerek :P :P :P
milego dzionka :P h
Wersja do druku
ha :P a ja jestem własnie w polowie szorowaniaCytat:
Zamieszczone przez Jesi
idzie mi powoli , bo trochę kiepsko się czuję ...ale jak już też będzie taka ładna jak Twoja :wink: :x wyskoczę na spacerek :P :P :P
milego dzionka :P h
HEHEEE...JA TEŻ Z RANA SZOROWAŁAM ALE KUCHNIE I TEŻ PIĘKNIE WYGLĄDA :D :D :D BUZIACZKI
... AHHHH TEN ŻELAZNY KOŃ :wink: :D
8) Spacer - marsz był. 65 minut. W tym 10 razy podeszłam pod moją górkę w lesie. Z uwagi na plecy cały czas się oszczędzałam :wink:
Jak jutro będę w miarę sprawna, to powtórzę dzisiejszą rozrywkę (może z wyjątkiem szorowania łazienki - znajdę sobie coś innego do szorowania :wink: )
Dzisiaj jadłam to:
wasa zytnie kromka 9,42g x2 =50,00
serek wiejski Pitąnica opakowanie 100gx 1,5 =154,50
Pasztet mieszany średnio 100g x0,2 =63,20
Kiełbasa toruńska średnio 100g x0,2 =53,00
Cukier czubata łyżeczka 10gx 1 =40,00
Wątróbka duszona w sosie własnym średnia porcja 200gx 0,2 =69,60
Pierś pieczona średnio 100gx 1 =231,00
Ziemniaki gotowane średnio 100gx 1 =62,00
Buraki tarte gotowane średnio 100gx 1= 27,00
surówka z kiszonej kapusty duza porcja 500g x0,3= 79,50
wasa zytnie kromka 9,42g x2 =50,00
mozarella porcja 100g x0,3 =73,20
Szprot w sosie pomidorowym puszka 110gx 0,2 =38,00
Jogobella light opakowanie 150g x1 =90,00
Pomarańcza bez skórki średnio 100gx 2,5 =100,00
Ogórki konserwowe średnio 100g x1 =15,00
W sumie kalorii: 1 196,00
duzo skłądników mało kalorii... to lubie :mrgreen:
pozdrawiam :D
hej! Jesi ja na serio nie moge sie nigdy nadziwic ile Ty tego tutaj powypisujesz jeszcze jakie pyszności i jak to mało kalorycznie wypada :) ja tak nie umiem :( buziaki .. aaaa i mój orbitrek pozdrawia twojego :wink: :wink: :wink: :wink:
Salve Jesi!
Teraz już, dzięki tobie wiem jak na dobry początek rozróżnić odchudzanie rozsądne od nierozsądnego (vide moje :)). Kurcze... pieczone zresztą, ale ty dużo różnych fajnych rzeczy jesz. Aż pozazdrościć... zazdroszczę, acz nie zawiszczę :) Dobrego dnia!
Pozdrawiam ciepło,
Isolde z Drugiej Strony Monitora
:lol: Nie piszę codziennie co jadam, żeby Was nie drażnić. Często to mówię i przy tym pozostanę, bo mi tak wygodnie i dobrze. Jem to co cała rodzinka. Delektuję się smakiem i korzystam z wszystkiego (no, prawie :wink: ) Ale jak już wiecie tu kapnę jedno deko, tam dwa i tak jakoś leci. Nie lubię zapychać się jedną potrawą. Żal mi, że jest tyle różności na stole.
Dziś jestem po godzinie orbitreka i idę jeszcze na spacer na co najmniej godzinę z zegarkiem w ręku.
Zjadłam już 3 posiłki z obiadkiem włącznie, co dało mi równe 700kcal. Mam więc jeszcze dużo miejsca na resztę dnia :D
Jesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jezu ale mi Kobieto Cudowna poprawiłas humor Tym pokazem slajdów... boze az łezke z rozczulenia miałam w slepku :roll:
cos pieknego :)
pokaze rodzicom Jesi Kochana :D napewno sie im tez spodoba :D
:D Nnnooo....
Też mi się ryjek śmiał na głos, jak to oglądałam. Bardzo mi się podobało i cieszę się, że Tobie Lisiu też sprawiłam radość. :D
ILE JEDZONKA ... I TAKIEGO RÓŻNIASTEGO..........A JAK MAŁO KALORIIII :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: MUSZE\ SOBIE PRZEMYSLEC TO MOJE JEDZONKO :?