A ja nie widziałąm![]()
![]()
![]()
![]()
Nie zdążyłam, nie ma sprawiedliwości na tym świecie
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
spoko laski,zapislam fotkewydrukujemy powiekszymi i zrobimy billboard
![]()
Billboard pt. "Jak dobrze wygladac nago"?![]()
Czukerek strzez sie![]()
![]()
Gratuluje spadku wagi, kto sie stara ten ma. A ja stara i glupia, znowu przytylam![]()
Dolaczam do wielbicielek M&S, zawsze sobie cos fajnego tam kupieSzkoda, ze ceny maja malo przyjazne
![]()
buttermilkowe wzloty i upadki - Część 1 - Grupy Wsparcia Dieta.pl tu bylam:http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=60019
It's not why you're running, it's where you're going. It's not what you're dreaming, but what you're going to do.
It's not where you're born, it's where you belong. It's not how weak but what will make you strong.
lubie nawet ten programszkoda,ze rzadko ogladam
![]()
Ej a moze zgłosimy swoje kandydatury do "Jak dobrze wygladać nago"Kto tak w ogóle jest prowadzacym w polskiej edycji bo gdzieś mi sie o uszy obiło, że takowa ma powstac lub juz powstała
![]()
serio ? nie wiedzialammysle ,ze ichniejszego prowadzacego nikt nie pobije
i bllllllllllaaaaaaagam..niech w pol edycji nie bedzie prowadacym Jacykow
Eee Pajacyków jest okropnyTzn ok czasami cos madrego powie, ale często przesadza.
W tej angielskiej wersji prowadzący jest ekstra!
A było 119 kg ...
Czukerasku, idziesz jak burza Kochana!!! Gratuluje serdecznie! A u Ciebie tez bedziesz na zielono, a co!!!
CEL OSIAGNIETY: 109kg - 67kg (29.01.10-04.03.11) (... a bylo tak pieknie!)
START: 10.02.2012 - 77.8kg - CEL: POKONAC JOJO: 67 kg
Tutaj jestem
Nie zdążyłam zjeść sniadania...bo sie tu zasiedziałam ranoSkutek wilczy głód zapachany troche obwarzankiem, troche mięchem które się smażyło, bo pachnialo jak weszłam do domu
![]()
![]()
![]()
nargila, już pisałam to kiedyś...nie ma cycek C, B czy Z, litera zawsze musi byc powiązana z obwodemA na ten problem polecam pytanie do best_bra na kafeterii, pdoawałam linka
Jesi, mnie by powstrzymała jedynie woda pita z butelki a nie szklanek...woda ma to do siebie, że łatwo ją na wage przeliczyc i bym sobie najzwyczajniejw świecie odjęła np 200g![]()
![]()
Ivett, stwierdziłam, że tu wchodza niepełnoletni też. Zdjęcie małe, mało widać, jestem ubrana i eeeee...nie pokazuje sywetki tlyko seks który w sobie mam![]()
![]()
Chiyo, ja też się czułam pelna i juz wiem dlaczego...parszywa @![]()
adria, ucięłabym Ci cycki i sumazyła na obiad![]()
buttermilk, ja spódnicę akurat w lumpie kupiłam za całe 7zł, później wkleje fotę ale jest fajnie folkowa
ivonpik,jak burza? Dziś zebrałam za ta burze opier*ol, bo wyglądałam jak smierć (przez @) i koleżanka zauwazyła kolejny ubytek i oczywiście doszła do wniosku, że się głodzę![]()
goloneczka, nie wiem czy warto zapedzac sie w nałóg codziennego ważenia, w sumie nie mam jakiegoś specjalnego parcia na to
A co do programu, Pajacyków jest jaki jest. Sądzę, że spłynęłoby po mnie to co by mi powiedział....ale on normalnie drażni mnie wizualnie. Nie mogłabym słuchac kogoś kto jest dla mnie "nawet kijem nie ruszaj"![]()
Zakładki