Jolu, życzę bardzo udanego i miłego czwartku :) :)
Cieszę się, że tak pięknie Ci idzie dietka i ćwiczenia, sukces murowany :D :D :D
Całuję i pozdrawiam słonecznie :) :)
Wersja do druku
Jolu, życzę bardzo udanego i miłego czwartku :) :)
Cieszę się, że tak pięknie Ci idzie dietka i ćwiczenia, sukces murowany :D :D :D
Całuję i pozdrawiam słonecznie :) :)
miłego czwartku życzę....
Lunko, piekna ta Twoja dietka! Lubie Cie taka zorganizowana :wink: :lol:
A kiedyz to ten Wielki Wazenia Dzien?? Gdzies na poczatku grudnia o ile pamietam?
http://img.photobucket.com/albums/10...Flowers006.jpg
Joluś, wklejam Ci piękną różę, żeby Ci się przypomniało lato :D
ale ładnie dietkujesz, brawo :D :!: i tyle ruchu, oj czuję że na poważnie wzięłaś się za odchudzanko :D
pozdrawiam serdecznie i czekam na Ciebie :D
witaj lunko :D ja juz wrociloam i z powrotem zabieram sie do ruchu i diety :D a tobie idzie wspaniale, tylko tak dalej :D caluski :D :D
Witam :D :D :D :!:
Za oknem dzisiaj piękny i sloneczny dzień :D :!: Oby takich dni było wiecej :D :!: :!: Aż sie człowiekowi żyć chce :D :!: :!: Dietka w normie,tylko z ruchem dzisiaj kiepsko :roll: :!:
-kalorie 1254
-ruch :tylko spacer 40 minut
-płyny 3 litry
Mam zamiar od jutra zacząć nowądietkę -dietkę z ******i.Chciałam to zrobić juzdzisja,ale nie miałam jak wyjsc zrobić sobie zakupów dietkowych.Mąż pracuje dzisiaj cały dzień,Mateusz też był poza domem,a ja czekałam na kuriera z paczką....i wściekłam sie bo nie przyjechał,choć powinien być juz wczoraj :evil: :!: :!: Gdyby to było coś malo ważnego to machłabym ręką,ale czekam na paczke z firmy medycznej-na rzeczy niezbedne dla chorego syna :!: :!: Zadzwoniłam do tej firmy medycznej i co sie okazało :?: Paczka zostala wysłana,a pan kurier powiedział,że....był u mnie dzisiaj o 12-tej tylko nikogo nie zastał :evil: :x :!: :!: Bezczelny kłamca-już drugi dzien czekamy na niego :!: :!: Jak jutro do 11-tej nie doręczy paczki,to firma będzie interweniować jeszcze raz-pani na infolinii mowiła mi,ze już od jakiegoś czasu są problemy z tą fimą kurierską.Przez to nie naszykowałam nic do dietkowania.Wahałam sie czy zacząć ją teraz czy po nowym roku,ale nie ma co odkładac :D :!: :!:
http://i14.tinypic.com/81ineo1.jpg
Misialko :D cieszę sie,ze wróciłas i dziekuję za pamięc-3 dni temu dotarła pocztówka :D :!:
Bikusiu :D piekna różyczka-tak bardzo brakuje mi slońca,brakuje kwiatów i zieleni :roll: :( :!: Tak -wzięlam sie poważnie za odchudzanie-nie chcę nadrobić tego co straciłam-nie moge sobie na to pozwolić :!: :!:
Pozdrawiam zapracowana kobietę-ja też mam mało czasu...szkoda,ze on z gumy nie jest :!: :!:
Buttermilku :D ważenie 5 grudnia i...oczywiście boję sie,ze znowu spadek będzie minimalny jak ostatnio :roll: :!: Wiesz...kochana jesteś :D :!:
Skierko :D dziekuje słonko :D :!:
Kasiu :D wcale nie jestem pewna tego murowanego sukcesu...boję sie :roll: :!: :!: Dziekuje za pamięć :!:
Stello :D pilnuję,pilnuje :!: :!: Cieszę sie,ze dobrze Ci na SB i waga spada :!:
Julisiu :D zaczynam dietke i ******i -zachęciły mnie wyniki Ewace :D :D :!: Ja nie mam problemów z piciem -zawsze ze mnie była taka kaczka :wink: :lol: :!:
Bewiku :D dieta idzie dobrze,choć jak zawsze bywaja ciężkie chwile :!:
Podstolinko :D jesteś wielka-znowu kilogram na minusie,choc juz nie dietkujesz -jak Ty to robisz :!: :!: Czekam na relacje ze spotkanka i na fotki :D :!: Buziaki :D :!:
Fajnababo :D cieszę sie,że wróciłaś -mam nadzieję,ze już na dobre,że poukładałas sobie wszystko :!: :!:
Psotulko :D przyjażń to najwspanialsze uczucie po milości :D :!:
Ewace :D to nie ja gram z synem tylko zięć i rżną ile wlezie...oczywiście w piłkę nożną.Jakjuzco to gram z Mateuszem w remika,makao lub...w chińczyka,ale nie na kompie tylko tradycyjnie :D :!: Dziekuje,ze we mnie wierzysz-Tobie jednak nie dorównam :!: :!:
Buziaki :D :D :D :!:
Lunka
10 grudnia będę w Sosnowcu na warsztatach????????????????pasuje Ci tak około 16tej????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
skruszona Grażyna
Jola ciesze sie, ze wykupilas dietke, ja po nowym roku dolacze do was :lol:
Za miesiac swieta, a ja mam imieniny , wiec beda goscie ....alkohol, ciacho i szkoda mi stracic tego, a po nowym roku bedzie nowe postanowienie :lol: :lol: :lol:
Zycze powodzenia i bede mocno obserwowac :lol: :lol:
A Ewace to trzeci miesiac powinna greatis od firmy dostac, bo z niej zywa reklama :lol: :lol:
Pozdrawiam :!:
Jolu miłego dnia Ci życzę :P :P :P
I trzymam kciuki za dietkę!
BUZIACZKI
http://img156.imageshack.us/img156/2969/371uw4gh8.gif