Dodano: 2018-09-12

APS Mesomorph – skład, działanie, dawkowanie, opinie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 2

APS Mesomorph to odżywka przedtreningowa przeznaczona przede wszystkim dla sporowców i osób aktywnych fizycznie. Preparat poprawia wydolność, dodaje energii, opóźnia zmęczenie, zwiększa produkcję tlenku azotu, przyczynia się do wzrostu siły i masy mięśniowej, a dodatkowo wykazuje silne właściwości pobudzające.

APS Mesomorph – czym jest ten suplement?

APS Mesomorph to preparat przedtreningowy o złożonym składzie, który skutecznie wspiera regenerację potreningową, wspiera procesy odpowiedzialne za rozbudowę mięśni oraz regenerację mięśni. Preparat wykazuje działanie pobudzające, dzięki czemu dodaje energii, czego efektem są dłuższe i bardziej intensywne treningi. APS Mesomorph przyczynia się ponadto do zwiększenia produkcji tlenku azotu, zapewnia prawidłową pracę mięśni, zwiększa ich siłę oraz wytrzymałość organizmu.

APS Mesomorph – skład i działanie

APS Mesomorph to preparat, który zawiera starannie dobrane składniki. W składzie suplementu znajdują się związki wspierające regenerację, składniki korzystnie wpływające na rozbudowę mięśni, zapobiegające szkodliwemu rozpadowi mięśni, dodające energii, zwiększające produkcję tlenku azotu, zapewniające prawidłową prace mięśni oraz zwiększające siłę mięśniową i wpływające na ogólną wytrzymałość organizmu.

Do najważniejszych składników znajdujących się w preparacie należy m.in. beta-alanina, której działanie wpływa na zmniejszenie odczucia zmęczenia, może także poprawiać wydolność czy wytrzymałość mięśniową. Kolejnym istotnym składnikiem jest L-cytrulina w formie jabłczanu. Jej działanie sprzyja prawidłowej regeneracji mięśniowej i zapobiega pojawieniu się tzw. zakwasów. Cytrulina bierze udział w syntezie NO (tlenku azotu), który odpowiada za m.in. poprawę transportu składników odżywczych do mięśni i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Podobne działanie wykazują również obecne w składzie arginina i tauryna. Ponadto w preparacie znajduje się jabłczan dwu-kreatyny i azotan kreatyny, które poprawiają wydolność organizmu, przyspieszają syntezę białek i zapobiegają niekorzystnemu rozpadowi mięśniowemu.

W składzie APS Mesoporph znajdziemy także siarczan agmatyny, składniki wpływające na zwiększenie poziomu testosteronu (ikaryna), składniki dodające energii i pobudzające (kofeina, ekstrakt geranium, teobromina).

Jak stosować APS Mesomorph?

APS Mesomorph jest preparatem przedtreningowym o silnym działaniu, dlatego nie należy stosować go w dni beztreningowe. Jedną porcję preparatu zaleca się przyjąć ok. pół godziny przed planowaną aktywnością. W przypadku pierwszego kontaktu z suplementem można spożyć pół dawki, aby sprawdzić swoją tolerancję na preparat. Suplement nie musi być stosowany przed każdym treningiem, a jedynie w sytuacjach, gdy ćwiczący potrzebuje dodatkowej energii do przeprowadzenia ciężkiej jednostki treningowej. Nie zaleca się stosowania suplementu wieczorem czy przed snem. Należy stosować się do zaleceń producenta.

APS Mesomorph – opinie o preparacie

Stosujący cenią Mesomorph głównie za silne działanie pobudzające i dodające energii, co umożliwia wykonanie każdego treningu z pełną intensywnością. Użytkownicy zauważają, że stosowanie preparatu pozwala podnieść jakość treningu, co bezpośrednio przedkłada się na osiągane efekty. Oprócz tego podkreślają, że producent zadbał o obecność składników korzystnie wpływających na regenerację mięśni, która dla trenujących ma bardzo istotne znaczenie.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane