Dodano: 2018-09-13

FA Xtreme Detonator – działanie, skład, dawkowanie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 2

Każdy, kto ciężko pracuje na treningach, wie, że po intensywnej pracy organizm potrzebuje regeneracji. Aby zwiększyć masę mięśniową, konieczne jest, aby procesy te zachodziły sprawnie. Stosowanie suplementów diety usprawniających procesy regeneracyjne może być dobrym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie, które nie oszczędzają się na treningach. Obecnie na rynku suplementów diety znajduje się sporo preparatów przeznaczonych dla osób ciężko trenujących na siłowni. Wśród tych produktów znajduje się FA Xtreme Detonator.

 

Charakterystyka FA Xtreme Detonator

FA Xtreme Detonator przeznaczony jest do stosowania przez osoby, które swoje treningi traktują poważnie i dążą do rozbudowy masy mięśniowej. Preparat ma za zadanie wspierać procesy regeneracyjne i odpowiedzialne za wzrost mięśni. Skład suplementu został starannie przygotowany, a producent zadbał o to, by w składzie nie pojawiały się dodatki cukru czy substancji słodzących. FA Xtreme Detonator to połączenie skutecznego matriksu kreatynowego z mieszanką aminokwasów. Dzięki takiemu połączeniu suplement działa na organizm wielokierunkowo i pozwala skutecznie dążyć do celu, jakim jest budowa masy mięśniowej.

FA Xtreme Detonator – działanie

Stosowanie FA Xtreme Detonator może przyczynić się do pobudzenia procesów związanych z rozwojem i wzrostem mięśni. Działa w sposób wielokierunkowy, wpływa na poprawę procesów regeneracyjnych, poprawia transport niezbędnych składników odżywczych do mięśni, podnosi efektywność treningu, a także wykazuje działanie antyoksydacyjne. Regularna suplementacja może przyczynić się do poprawy wytrzymałości mięśniowej, co będzie prowadzić do coraz lepszych wyników osiąganych nie tylko na siłowni, ale także w przyrostach masy mięśniowej.

Skład FA Xtreme Detonator

Obecne w FA Xtreme Detonator zostały starannie dobrane. Producent postawił przede wszystkim na silne działanie w oparciu o konkretne dawki najważniejszych składników, które mają najlepszy wpływ na organizm w kontekście zarówno regeneracji, jak i rozbudowy mięśni. W składzie znajdują się składniki, które poprawiają bilans azotowy, takie jak arginina, a także jabłczan cytruliny, tauryna, beta-alanina. W suplemencie znajduje się także mieszanka kreatynowa. Ponadto w skład został uzupełniony magnezem, cynkiem, witaminą E oraz witaminą C. Takie zestawienie składników jest kluczem do sukcesu i może mieć korzystny wpływ na rozwój masy mięśniowej.

FA Xtreme Detonator – dawkowanie

Jeśli chodzi o dawkowanie, FA Xtreme Detonator należy przyjmować okołotreningowo. Zgodnie z tym, co zaleca producent, jedną porcję preparatu należy zastosować ok. pół godziny przed treningiem, a drugą ok. pół godziny po zakończeniu aktywności. W dni bez treningu nie zaleca się stosowania preparatu.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane