Dodano: 2016-03-14

Lyn-Genet Recitas – nowy, przełomowy program odżywania Ocena: 0/5 Ilość głosów: 0

Każdy z nas czasem czuje, że niektóre pokarmy – nawet zdrowe - źle wpływają na organizm. Czujemy się ciężcy i zmęczeni, do tego pojawiają się inne, nieprzyjemne objawy. Dlatego sięgamy po kolejna dietę, liczymy kalorie, jemy dużo owoców i warzyw. Nie ma jednak na świecie takiej uniwersalnej diety, która uwzględniłaby potrzeby każdego organizmu. Eksperyment wg Lyn-Genet Recitas pomoże ci ustalić, co jest dla ciebie dobre.

PLAN Lyn-Genet Recitas

Masa ciała to nic innego jak odzwierciedlenie chemicznej reakcji naszego organizmu na spożywane pokarmy. Nawet gdy nie jemy dużo węglowodanów, tłuszczów czy kalorii, spożywamy jednak pewne reaktywne produkty, które wywołują reakcję zapalną. Spore nagromadzenie zapalnych substancji chemicznych w organizmie może doprowadzić do wystąpienia wielu różnych zaburzeń (jak przybieranie na wadze, migreny, choroby skóry, wysokie ciśnienie krwi). Lyn-Genet Recitas, wybitna ekspertka ds. żywienia proponuje nam PLAN – 20-dniowy kontrolowany eksperyment, mający na celu ustalenie, jakie produkty współgrają z naszym organizmem, a jakie nie. Organizm każdego z nas odznacza się niepowtarzalną równowagą chemiczną, należy więc systematycznie testować produkty żywnościowe, żeby dowiedzieć się, jak reaguje na nie nasze ciało.

PLAN wg Lyn-Genet Recitas

Plan został podzielony na trzy części:

  • Faza pierwsza obejmuje trzydniowe oczyszczanie (prosty proces odtrucia organizmu).
  • Faza druga jest fazą testów (dni od czwartego do dwudziestego) – polega na testowaniu konkretnych produktów żywnościowych oraz jedzeniu w ulubionych restauracjach. Ma na celu sporządzenie listy twoich pokarmów „przyjaznych” i „reaktywnych”. Jeśli okaże się, że któryś z twoich ulubionych pokarmów może oddziaływać na ciebie w sposób reaktywny, nie będzie to oznaczać, że już do końca życia musisz go unikać. Nauczysz się, jak w łatwy sposób włączyć go do diety i zrobić to w sposób świadomy.
  • Faza trzecia - to testy na własną rękę, które mają na celu stworzenie własnego menu oraz analizowanie reakcji organizmu. Chodzi o to, aby plan stał się naturalnym i oczywistym elementem twojego życia.

Ten przełomowy 20-dniowy program pomoże ci wreszcie zrozumieć, na co twój organizm reaguje dobrze, a na co źle. Dzięki szczegółowym planom posiłków, przepisom i skutecznym spersonalizowanym poradom dowiesz się, co naprawdę sprzyja dobrej kondycji twojego organizmu! Lyn-Genet Recitas od ponad trzydziestu lat zgłębia tajniki medycyny holistycznej. Praktykę rozpoczęła dwadzieścia lat temu na Zachodnim Wybrzeżu od pracy nad reakcjami odpornościowymi i równowagą hormonalną. Przez ostatnie dziesięć lat prowadzi ośrodki opieki zdrowotnej w Nowym Jorku i Westchester. Lyn-Genet pomogła już tysiącom kobiet i mężczyzn znaleźć łatwe i skuteczne sposoby na utratę wagi, poprawę stanu zdrowia i cofnięcie procesu przedwczesnego starzenia się.

To pole jest wymagane Wciśnij ENTER, aby dodać komentarz
To pole jest wymagane