-
Uuuuaaaa, ale plany
Biedroneczko, nie da się bardzo szybko i bezpiecznie schudnąć.
To jest pewien proces, organizm to nie maszyna, którą da się zaprogramować.
Najbezpieczniej i najzdrowiej jest chudnąć w tempie ok. 0,5 kg tygodniowo, wtedy efekt jo-jo nie będzie straszył
1 kg tygodniowo też jest OK, ale więcej?
Może i można, ale jo-jo murowane
Pamiętaj:
aby schudnąć 1 kg potrzeba spalić aż 7000 kcal
i to jest chyba odpowiedź na Twoje plany 
Na dC można ładnie i bepiecznie schudnąć, ale to jest dieta dla osób naprawdę dojrzałych do jej stosowania. Efekty są, ale trzeba naprawdę ściśle i rygorystycznie przestrzegać jej zasad i umieć z niej wyjść.
Poza tym trochę kosztuje i trzeba po jej zakończeniu raz na zawsze zmienić złe nawyki żywieniowe.
Przede wszystkim jednak należy tę dietę ZROZUMIEĆ, zroumieć jej SENS.
Zapraszam do mojego wątku, tak jest mnóstwo informacji na ten temat.
Ja nigdy na szczęście nie doświadczyłam jo-jo, ale przestrzegałam zasad diety Cambridge aż do szaleństwa.
Nawet jednak na dC nie da się schudnąć 20 kg w tydzień
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki