Cześć studentka!!!!
Jest dziś poniedziałek!!! Czy trzymasz się twardo swego postanowienia?
Mam nadzieję, że tak!
Ja przez sobotę i niedzielę 1kg znalazłam, ponieważ z mężem pyszne obiadki jadłam bo namawiał - łobuz! Ale od dziś znowu silna wola i 2 kromki chleba+ 1kg śliwek + talerz zupy +/ ewentualnie 1 batonika - ale staram sie z tym walczyć - wczoraj zamiast batona 1loda zjadłam/. Dlatego trzymam za Ciebie kciuki, że weźmiesz się za siebie.Do roboty! Jest ładna pogoda. Chciałam wczoraj wyjść na plażę na spacer z mężem ale nie miałam co na siebie włożyć. Mój mąż mi powiedział, że w dżinsach nie wyjdę tylko w spódnicy , a w spódnicy wyglądam jak baleron! Dlatego to mnie też motywowuje.
Musimy schudnąć! Trzymam za Ciebie i za wszystkie osoby, które się odchudzają-kciuki! Jesteśmy piękne ale czemy nie mamy być jeszcze piękniejsze????
A co do ciastek do kawy, to 1możesz zjeść ale o kanapce zapomnij, ale za to pamiętaj że zamiast samochodem czy jakimś innym środkiem lokomocji wracać do domu, wybierz szybki marsz! Trzeba zgubić te pyszności po drodze! Czy nie? Miłego dnia!!!!